Nejšpatnější chvíle 😟😶😭

Žere mi jídlo 🍩mám z ní deprese

18. července 2016 v 21:15

Mám v hlavě její hlas a naprosto mě děsí její obličej.
Jasně.
Je to ona.
Odkvetlá rašple,která mě a mojemu kolegovi z práce požírá jídlo.
Mám ji plný zuby.
Trpím po večerech depresemi. Jím spoustu ovoce. 🍒🍑🍐🍋🍊🍏🍈🍍🍎🍌
Nenávidím ho.
A to vše JEN kvůli ní.

Vstávej zlatíčko!! 😚

22. února 2016 v 19:46Čáů dnes již po třetí a boužel na posled. 😭😭
Hnedka ráno jsem si plánovala,že dnešek bude jedním z dnů,na kerej budu jednou krásně vzpomínat. Docela závidím těm, co mají tenhle nebo minulý či příští týden jeden z velkých dnů jako jsou třeba narozeniny a nebo naprosto neplánovaný a přesto romanticky-vášnivý rozchod (to druhé vám vůbec nepřeju,teda pokud se to nehodlate udělat již delší dobu... tak to jo.. protože teď je právě váš čas!!)

Život a drahý? Joo? A kolik jsi za to dal broutchku?

15. února 2016 v 22:17
Ahojenky!!
Všude čtu kolik naše životy stojí. Že mají nevyčístlitelnou hodnotu a tak. Napadlo vás někdy,že naše životy nestojí vůbec "nic"?
( Když nás rodiče plodili tak neměli peníze na "špr*ky" a antikoncepci a vy tady i nějaké 'nevyčíslitelné hodnotě'.)

Ale i přez to peníze za životy lidí platíme. Třeba některé fetky zaplatí jen "pár" tisíc a jsou zprovozeny ze života. Nebo co ty dvě unesený holky? Jim už život zaplatili. Podle mě si lidi zasloužejí umírat. Jsme to největší sviň*tvo co může vůbec bejt. Všechno zničíme, přemnožíme se a získáme vládu totálně nad vším. No pokud prve nezlikvidujeme sami sebe,což je velice pravděpodobné a tou naší lidskou arogancí a namyšleností.

Hitlera jsem nenáviděla a nenávidím pořád,ale on z jedné strany věděl co dělá,když likvidoval lidstvo. Podívejme se. Je o 80let později a je nás tady opravdu moc . Jsme přemnožení. A teď si představte,že lidé,kteří umřeli za druhé světové tak by se taky namnožili.

Vy je tady litujete,že to jsou chudáci,ale každý je svým způsobem říšník. Já osobně neznám žádnýho bezchybnýho člověka. (Jako takhle vzhledově a tak ano... ale to je úplně jiná sekta 😊😊) . Všichni jsou vinni snad ze všeho. Nemyslím nějaké ty kravinky, jako když někdo ukradne sluchátka a nebo rohlík v krámě,kde je to stejně všechno předražené a výrobci i prodavači (konkrétně šikmáci) se o dané zboží hrozně chrtěj...

Lidstvo je druh závistivý a nedokáže unést pravdu. Nikdo z nás na 100%. Jedině věřící jsou jakž takž normální. Ale v dnešní době už je to taky banda falešných lidí. Tohle lidi nedokázali lhát,ublížit ze závisti (závist.... jak tohle slovo nesnáším ) a zničit něco, co není jejich. Prostě hnus dneska všechno!!! Lidi věří v boha a diví se,že se jim nikdy nezjeví. Proč? Protože by to rozkecali a oni by tomu člověku ze závisti ubližovali, né-li by ho prohlásili za blázna.

A tohle je pro vás nevyčíslitelné? Tak to jste teda chudáci. Je mi z vás zle 😝. A nebo jste si konečně uvědomili to správnou podstatu Hitlerových záměrů?
Nezapomeňte na nějaký hejtítchek 😚. Děkuji
Vaše Wendy 💋

Vzali mi domov 😭

8. února 2016 v 20:34
Ahoj! 🎀 Jak si užíváte školu? My zrovna máme jarní prázdniny. Kdo z vás taky tak pojďte se mnouuu placááák ✋!

Omlouvám se za netradiční přivítání a o takové "neinformaci" na začátku o čem článek bude jak je mým dávným zvykem a mojí královskou povinností, kerou mi již v minulém roce daroval sám KarelVI. A že jste o žádném Karlu šestém nikdy neslyšeli? Tak to bude asi tím,že ho nedali do knížek dějepisu a nebo ještě neexistuje.

Jsem i nadále rozhořčena a pomalu se vzpamatovávám z těžkého pádu z nebe až sem k vám na internet. Jak už jste si mohli/nemohli povšimnout tak jistý správce domény blog.cz Standa mi nechal zrušit můj blogísek,jenž byl u kusem mého kyselého až rajčatově - slaného srdce. Do adminu jsem se dostala,ale na mojí nejví.cz top stránetchku na keré jsem měla můj nejhezčí desing za celou mojí existenci (kerá už nějaký ten pátek tedy je xD ) ne. Cítila jsem apokalipsu a výbuch slaných rajčat v mém srdci.

Všecko se snažím dávat do pořádku,ale návštěvnost, po kávě sladké komentáře a hejtítchky už se mi nikdy nevrátějí 😭😭. Najdete tu ty nejví.cz top a hodně reagované články z minulého blogu,nesoucích si stejný název jako dnes. Blog byl mým životem a ráda jsem se sem i k vám domů na zahradu a kytarkou v ruce a buřtem na tyči vracela. Bez vaši podpory bude ze mě jenom vyhořelé dřevo. To, které svádí nás - prosté lidi se na něj pořádným proudem vychcat 😭.
( Na další storku ze života na SŠ se můžete těšit příští týden. Pokud jste ještě nečetli jak na minulém tak na tomhle blogu zatím nejoblíbenější storku "dárek z nebe" tak si ji určitě přečtěte a zanechte komentář jako známku vaší lásky a identity 💕💞😄)
Wendy💋
 
 

Reklama
Reklama

👊💟 #tobehappy