BIZÁRY 💕

Modrá velryba - nový troll internetu

13. dubna 2017 v 23:09
MOUDRO DNE: Nekuřte klukovi, když to neumíte

Čaukoo.
Určitě jste se i k vám dostala ta strašně cool hra s názvem Modrá velryba (blue whale) a já bych si s váma o ni chtěla popovídat..

Kauza klauni

25. října 2016 v 7:22
Čau..!
Určitě i vy jste zaslechli, nebo zahlidli něco jako o "kauze klaunů". Ještě aby ne, je toho plnej fejsbuk :D

Hádka s Adolfkem Hitlerem

20. září 2016 v 22:30
Dobrý večer milé dámy a pánové.
Dneska jsem byla docela zoufalá a to úplně ze všeho. Nejprve jsem si musela vzít pantofle ve škole, pak mi ten debil z autobusu nezamával a já musela vyjádřit celou krabičku cigaret.
Ano, až tak trapná a zoufalá jsem byla. Doma jsem si potom "omylem" našla jeho fotku starou (na den!!!) čtyři roky (slavil 14😂😂😂) kde vypadal jak mánička. Proto VAROVÁNÍ pro všechny matky i otce. Nechavejte všechny vaše syny "zmáničkovět",pak z nich budou fakt samci :)* a haterky se jim budou potajmu gebit.

!!! Dál je použito hodně černého humoru !!!

Jsem REBEL 💋

15. července 2016 v 23:29

Buďme alespoň jednou k sobě upřímný.
Jsem člověk,který rád prankuje lidi. Hlavně fakt děsně pěkný kluky. Ale jaké to je,když někdo jako já najde člověka s podobnou povahou? .... čtěte dál!!!

Příšerné chování holek aneb 1 + 9 pro povedené "rande"

9. dubna 2016 v 17:50
Docela mě zaráží chování některých 'teen' holek. Pokud bych měla některou konkretizovat,tak bych si asi vybrala jednu mojí dávnou kamarádku. Má skvělý vztah s rodiči, velký dům, vlastní pokoj, psa, auto, velkou zahradu, celkem dobrý vzhled a hlavně mě Wendy - nejlepší kamarádku lidí naši generace xD.

Je to dobrá kamarádka,ale když jde s někým ven, hlavně s klukem,na kterého chce zapůsobit,tak se chová s prominutím jako naprostá kráva 😕. Je sice pěkný,že se nějak moc nepřetvařuje,ale být 'sama sebou' není pro některé holky a ji zrovna něco co by ji trošku vyvýšilo a na chlapce zapůsobilo.

Tento článek sem na honestsmile prostě patří. Je upřímný a pravdivý. Takže holky,které jste na tom stejně... Prosím vás.. ZAMYSLETE SE PROSÍM KRAPET NAD SEBOU!!!
(..9+1 Jak zařídit povedenou schůzku)
 
 

Reklama

Rubriky

👊💟 #tobehappy