Novoroční speciál

22. ledna 2017 v 22:22
Čus..! Pokud tu dnes nejste poprvé, určitě jste si všimli těhto (👈) kriplů v menu. Dovolte mi vám o nich povyprávět a možná se i spolu zasmějeme :-)LEDEN

Rozesmát naši třídu o hodině
OMG... Docela mě dostává,jak jsem ještě před nedávnou dobou byla fakt dost trapná. Hrozně jsem chtěla někoho umět rozesmát vlastní blbostí (dneska to jde boužel samo) a to se právě povedlo přesně toho 27. Ledna.

Jinak to bylo začátky tak trochu úplné všeho. Dalo se cokoli změnit,ale señorita chtěla bejt blond.
Taky jsem poznala pár super holek, se kterejma jedu do teď. Jenže ani jedna není taková ta kamarádka, kterou pořád beznadějně hledám.


ÚNOR

Rozesmát drsňáky o velké přestávce
Taky bych mohla říct,že jsem přišla na látku, která mi způsobuje to samý, co feťákům drogy. Přežrala jsem se sušenek a chytali mě takový záchvaty smíchu,že mi to borci nevěřili,že na ničem nejedu. Vlastně jsem s mojí "kamarádkou" Vikki začínala kriplit a dělat konečně průsery.

Dále jsem znovu zprovoznila honestsmile.blog.cz, začala chodit do na brigádu a v ten samý den se mi narodil krásnej synoveček.. ^^


Březen

satanic Wendy
To byli doby,kdy jsem všechno už vážně přeháněla. Dělala jsem,jak hrozně věřím v satana a ztrapňovala jsem se všude,kde to šlo. Dobře, někde to jít třeba už ani nešlo.
Kreslila jsem si křížky na celý tělo a dělala jsem si tmavý líčení,ikdyž linky pro mě bylo tabu. Teď už je samozřejmě umím :D

A ještě jedno tajemstvíčko, které na blogu nikde nenajdete. Z brigády se mnou jezdil takovej na první pohled méně normální kluk, kterej pořád na mě zíral (tmavá blond, vyžší než já, pravděpodobně jedináček, asi 17... ). Hrozně mi to zvedlo ego a myslela jsem si,že to u jedný pusy rozhodně nezkončí.

DUBEN

Tenhle měsíc jsem byla strašnej rebel a citlivec dohromady. Hrozně jsem si začala vyskakovat a přitom jsem prožívala na brigádě jedny z nejhorších dní až jsem s ní ze soukromých důvodů sekla.

Bylo mi trošku líto,že už nebudu potkávat toho borca z autobusu. Jenže ne ná dlouho. Ke konci měsíce jsem zjistila,že chodí k nám na školu a taky jak se jmenuje. Měla jsem trošku radost (prej trošku :DD) a pro začátek jsme si začali psát.

Zastat se fešných borečků a zároveň si tu učitelku znepřátelit
Tak na tohle si pamatuju moc dobře :D Byla velká přestávka a na patře byli docela pěkní dosud neočuchaný kluci. Jedna kráva, který jsme se smáli kvůli vzhledu už dýl na ně začala řvát,že tam nemají co dělat a tak.. znáte ty učitelky, který si dlouho nezašukali,ne?:D
Vím,že jsem se s ni fakt hodně kvůli tomu pohadala a naštěstí z toho teda nic nebylo.

KVĚTEN

Být s mojim TOPboy oblečená stejně
Takhle to zní docela úchylně a prasácky:D. Ve zkutečnosti v tý době byl můj celoživotní sen mít na sobě v jeden den s jedním borcem stejnou košili a v ten den se splnil. Gratuluju ti, milá loňská Wendy...

Taky nám začala Wendulka pěkně žárlit, protože si s tím kloučkem psala tak dlouho až ji malinko zamotal hlavičku. Krom toho jedna její kamarádka byla kamarádkou na tolik,že do něj začala jet bomby a znáte to, tu holku pak hrozně milujete a každou noc se vám o ní zdají tak krásný sny, ve kterých ji vidíte v tom nejlepším světle - oběšenou na stromě ^.^

ČERVEN

Nedokážu uvěřit tomu,že už je to tak dlouho. V ten měsíc jsem zjistila, co mě opravdu baví. Po prvý jsem si zkusila hru na elektrickou kytaru a sotva jsem se ji dotkla a věděla jsem, co chci dělat. Normálně orgáč z kytary, vám řeknu.
Dále jsem dostala svojí první a druhou pusu a prožila s tím klukem nejkrásnější den v červnu :DD.. možná v tom týdnu a bylo to..... pondělí, bohužel.
Potom jsme jeli se třídou na týden k německým hranicím a bylo to zase něco novýho. Zážitky vlastně skoro žádný,ale NĚMECKO..! Děcka si krájeli chleba na lavičce!!
Hned jak jsem přijela domu z "výletu", druhý den v našem městě vystupovala kapela SLZA,ze který spousta moderních dětí teče. Zpěváka Petra jsem měla ráda jenom jako komika HOGGYHO ,ale abych naštvala ty mokrý děti, stoupla jsem si úplně dopředu.

Jo a NEPROPADLA JSEM!! ^^ Prázdniny byli zachráněný


ČERVENEC

Začátek prázdnin, pro mě naprosto nezáživný období. Krom mojeho dalšího velkýho snu nechat myčku přetýct pěnou a mojeho tajnýho v červenci vymyšlenýho receptu na spolehlivý blití se nestalo nic záživnýho.
V ten měsíc jsem vlastně jenom pracně vydělávala peníze prodejem třešní a pomáháním v jedný místní restauraci a vymýšlela plán na dokonalý prázdniny, kterýma jsem měla v plánu nazývat srpen.

SRPEN

#3weekendschallegne články pod tímto hashtagem jste mohli číst na mojem blogu od 13 do 27.8.

Co to vlastně je..?
Se ségrou jsme si prázdniny naplanovali tak,že po dobu tří víkendů budeme cestovat po česku a budeme se snažit zajet co nejdál a samozřejmě posbírat po cestě co nejvíc zážitků a možná i nějaký ty trapasy. Pocházím z Libereckého kraje, takže Liberec a okolí jsem nějak nepočítala. Jinak vlastně našema zastávkama pro první weekend byl Kolín, Pardubice kde jsou krom všeho fakt pěkní kluci :-* a pak Olomouc ,o kterém jsem na blog psala zážitky s feťákama a naší konečnou zastávkou byl Přerov. V plánu byla i Ostrava, jenže lenost nám to nedovolila. Trošku mě to mrzí :/
Druhý weekend jsme měli na výběr buďto Brno, nebo České Budějovice. S Brnem jsme počítali už od července,ale nakonec zvítězili Budějovice, kde jsem potkala docela hodně satanistů. Naše konečná zastávka byla vesnička v Jíždních čechách u Strakonic.
A poslední víkend jenom Praha a Děčín, při té příležitosti jsem poprvý ochutnala sushi a za mě nic moc.

ZÁŘÍ

Možná jste si všimli, nebo ne, ten kluk se přez celý prázdniny v mojem životě neobjevil. Nějak mi to do teď nevadilo,jenže se mi začalo stýskat. Však ne na dlouho. Ozval se a hned jsme šli spolu "ven". Zařekla jsem se,že to bude tenhle rok naposledy a jak jsem řekla, tak se bohužel i stalo.
Začala škola a my jsme byli ve slibované spojené třídě. Učitelka mi řekla,že budu mít pětku z matiky hned v září a tak jsem s tím pocitem musela žít dál.
Byla smutná,ale žila :DD


ŘÍJEN

Nebyl to pro mě jeden z nejšťastnějších měsíců a tak mi prosím dovolte se o mém nějak moc nevyjadřovat:-)
a víte co? Kašlu na to. Máte právo to vědět!!
V mém životě se stala jedna z nejpřevratnějších věcí, co mě mohla potkat a tím je to,že mě navždy opustila mamka :(.
Ale jedna z pozitivnějších věcí byla ta úplně trapná klaunská kauza,jestli pamatujete:D a mě donesla rekordní počet čtenářů. Prvne jsem nevěřila svým očím,ale nezkutečné se stalo realitou.

LISTOPAD

Blížil se konec roku a tak by se mělozačít užívat,ne?:D
Tenhle rok to byl můj poslední koncert a to koncert mojich životních lásek MANDRAGE. Nebyla by Wendy, Wendulou, kdyby se něco nestalo. Ujel mi úplně poslední vlak domu a tak jsem i přes roky stanovený zákazy využila můj plán z ručně šitého rukávku. A to jet stopem. Nikdy bych neřekla,že na to budu mít,ale..
Co kecám, plánovala jsem si to do detailu.. I přes veškerej strach bych do toho šla klidně znova. Taky jsem oslavila mojich sweet 17 a začala pracovat v místních pekárnách :p

PROSINEC

Jak pekárny začali, tak rychle zkončili. V hlavě jsem měla miliardy zážitků ( máslo v krvi, vzrušující cukroví.... ).
Rok jsem zakončila cestou do Prostějova a vážně ne něčím zajímavým. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | Web | 24. ledna 2017 v 19:27 | Reagovat

krásné... :) takové pěkné shrnutí by se hodilo každému.. :) fakt to máš skvěle uděláno..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy