Mandragetour 2016

5. listopadu 2016 v 21:32
Nevím jak vy, ale já Mandrage přímo miluju..! Včera se mi ale podařilo se dostat na jednu z jejich zastávek letošního turné Všechny kočky II.


Jak je možná známo, tak k jejich názvu se dostali tak trošku omylem. Na začátku se spojili jen Vítek a Maty.

Když v roce 2001 měli svůj první koncert i s Fandou, Michalem a Pepou tátové Matyho a Vítka - spolučlenové také jedný kapely je uvedly jako MANDRAGE ( v podstatě to neznamená nic. Jedná se o ruskou náhražku slova - když si nemůžete vzpomenout. Takže po našem přeloženo - PÍČOVINA)

Nebudu vám tady vyprávět co jsem dělala celej den, protože to je nepodstatný.

Když bylo přibližně 18:00 tak jsem společně s mojí debilnì ségrou vyrazila na autobus. Po cestě jsem si koupila cigara s obrázkem vypíchlýho oka. Nic příjemnýho pro oči,ale cíga jsou cíga.

Na bus jsme čekali asi 40 minut. Měla jsem na sobě šaty a podpatky. Jelikož je venku tak trošku zima,tak to fakt příjemný už nebylo.

Když konečně přijel,nechtělo se mi jít pak ven a tak jsme jeli az někam do prdele. Vystoupili jsme a tak za 10 minut jsme dorazili na místo konání.

Vypadalo to tam skvěle. Stánek s merchem a ženský, co pípali vstupenky a dávali náramky. Takový ty papírový pásky, po kterých jste pak hrozně namyšlení.. ten dnešní byl fialovej. Krásnej :')
Možná jsem tím spamovala celej internet,ale... noaco?! Měla jsem důvod ❤❤

Dorazila jsem asi 20minut před začátkem a stála ve třetí řadě. Čuměla na holky kolem a nenáviděla se za to,že jsem si taky nevzala červenou rtěnku jak jsem měla v plánu. Lidí vypadali zajímavě a jedná holčina dokonce tak smrdela, že ženská vedle ji nastříkala "omylem" voňavkou. Skoro předemnou stála fakt dost tučná holka přibližně mého věku. Být její kámoška,tak... co to melu... ona není tip člověka, se kterým bych se bavila.

Předkapelu Mandrag(im?) dělali Holden. Podle ženský vedle nadějná metalová kapela. Jenže když hráli, takže od metalu měli hodně daleko. Však to nemá vůbec nic spojený ani s rockem :O. Poslechněte si sami.. Horší blitky vám z uší nikdy netekly.

Pak konečně přišli moje "lásky" a já si sundala boty. Začali písničkou Jaguár na krku a hned po ní zpívali mojeho oblíbenýho Mechanika - nejlepší písničku na živo jakou kdy měli. Slyšela jsem ji takhle už po třetí, ale takhle úžasná snad nikdy nebyla.
Zpívali jak novějšì písně, jako jsou: Všechno je to trapný, Travolta, Brouci, Na dlani, Tančí dokud můžeš .... ale i spousta starších dobrých jako třeba Hledá se žena, Františkovi lázně, Šrouby a matice ....
Za mě dobře,že tam byl Mechanik a Travolta <3
Zazpívala jsem si s něma skoro všechny písně a viděla jsem,jak na mě ostatní holky divně čuměj. Jenže to mi bylo jedno, protože jsem si přišla užít koncert. Po nějakých pěti písničkách alespoň kolem mě si kapelu užívali všichni a atmosféra byla úžasná.
Po koncertě byla autogramiáda a já věděla,že nestihnu vlak. To mi bylo vlastně trošku jedno. Chtěla jsem ten podpiis 😜

Dostala jsem ho a s klukama i trošku pokecala. Byla jsem fakt šťastná, protože to jsou větší týpci, než na první pohled můžou vypadat.

A vlak jsem nestihla :D. Protože to byl poslední spoj a další jede až za 5 hodin - ale až v sobotu, tak jsem ryskla jet stopem. Poprvý a né naposledy, protože to bylo fakt vzrůšo x')

Koncert jsem si užila na plno a klidně b yh šla do toho znovu. Opět moc fotek nemám,ale dokumentovala jsem to živě na instagram. Krom toho mi jeden z členů lajkl pár videí ^^ (při kliknutí na obrázek se dostanete na nejlepší video na celým YT ps: jen chci poznamenat,že video není moje,ale líbí se mi, protože je jediný :D)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy