Jak prorazit na střední

18. září 2016 v 19:48 |  Wendulka radí 😆
Je vedro jako v prdeli i teď - večer, že jsem si párkrát vrazila hlavu do mrazáku.

Vím,že je tady spousta čerstvých středoškoláků a že budou určitě chtít prorazit. Jenže jak na to?
Přečtěte si celý článek ;)


1. Musíte trošku vypadat
Snad se se mnou shodnete, že tenhle bod asi není úplně dulezitej. Na střední snadno proràžejí i naprostý nicky bez jakýho koli vkusu. Jenže nejsou takový úrovni na jaký chcete být právě vy. Sežeňte si vlastní styl, svůj tip malování a naučte se to kombinovat.

2. Kuřte a hulte

Možná si říkáte, co zase ta bláznivá Wendy kecá,ale je to tak. Možná si zničíte zdraví, ale no a co. Je to moderní a pokud chcete zapadnout, tak kouřit prostě budeš!! Krom toho tráva zdraví neničí a díky ni budeš víc cool, než s cigárem :-)

3. Bavte se!

Noco jako? Vím,že jsou mezi námi i otupílci, co by nikdy na žádnou diskotéku našli za nic. Jestli jste taky takový outisti;tak ani z prdele nepocitejte s oblíbeností.
Jenomže "bavit se" neznamená jenom diskoteka. Chodte na zábavy jako celkově a bavte se i o hodinách. Třeba vyprankujte tu píču na anglinu, kterou nemůžeš ani cejtit od prvního setkání:)

4. Mějte smysl pro humor

To je myslím, že logický. Čím víc nevíš všechny, tím větší jsi borka. Takže pokud si myslíš že jsi vtipná, vyzkoušej to..! :-)

5.Umějte se ztrapnit samy sebe

Další naprosto normální bod. Pokud se totiž urážíš kvůli tomu,že ta pyča z druháku má na tebe debilní kecy, jsi debilka sama. Zkus ji příště něčím setřít a zároveň ji nahrát do karet:)

6. Mluvte sprostě

Snad jste si dopyči nemysleli kurva,že tenhle bod doprdele vynechám? Protože pokud kurva nebudeš dopyči mluvit sprostě, tak jsi naprostej vyjebanej outista. Bez toho vážně nic nečekuj,vole:)

7. "Drsní šprti" jsou dneska vzácný

Kámo. Pokud krom těhlech bodů se ještě dobře dokážeš naučit, tak to jsi fakt slusnej kousek. Lidi se tě budou vážit. Protože "úspěšných" drsnaku je fakt málo. Jenom fakt tou šprtivostí nepřehánějte:))

8. Měj fesbuk

Dost logický, ne? Bez fejsbuku nebudeš nic. Protože kde ti mají tvoji budoucí perverzní kámoši lajkovat nahý fotky? Nikde. Tak pokud ho nemáš,tak si ho založ:3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy