Byla jsem na vystoupení Slzy

1. srpna 2016 v 22:22
Na tenhle den jsem se nemohla dočkat!!!^^...25.6 2016 Jsem byla v první řadě na vystoupení kapely Slzy,ze které spousta nácek teče...!!

Opravdu ne,že bych byla tak mokrá z kluků z kapely Slza,kterou bych řekla že všichni poznáváte. Určitě jejich písně slýcháte v rádiu,óčku,nebo jste se s něma setkali osobně (hodně byli v programu 'Prima jede za Vámi!! ')

Nešlo mi tolik o "Slzu" jako takovou,ale spíše se setkat s Petrem Lexou jakožto youtuberem Hoggym, hercem ze seriálu Přístav a až v poslední řadě jako zpěvákem Petrem ze Slzy a udělat si s něma fotku.


Kluci zezadu. Při focení s nějakou jejich fanskou

Byli zrovna slavnosti města a lidí se moc nezůčastnilo.
Dopoledne hráli Maxim Turbulenc,na kterých jsem poprvé byla v roce 2009 na pouti a potom na akci 'Prima jede za vámi ' loni v červenci. Neměla jsem touhu a ani chuť si s něma udělat další jakožto třetí fotku.

Místo toho jsem všude probíhala s mobilem v ruce abych natočila nějaké záběry do pozdějšího vlogu. (Měla jsem vážně libové kousky... )

Za každou cenu jsem musela mít "originální fotky". Proto jsem musela vyfotit Heidi pro rozhovoru pro místní televizi.
Jsem hotová novinářka ^^ :3


Dále účinkovala Heidi Janků,v našem městě mezi dětmi moc neznámá. Udělala tam nějakou soutěž o CDéčko,které se zúčastnily jenom negři. Nic záživného.

Hodinu a půl pak hrála rocková kapela 'České srdce'. Já jakožto milovnice rocku jsem na nich byla,ale přišlo mi to takový hrozně k chcípnutí. Normálně by jste u toho zesnuly 😩😟.
Ikdyž ten jejich houslový tón byl celkem příjemný pro uši.

Po nich začala hrát nějaká metalová kapela,kterou jsem neznala. Byla úplně libová a měli tam pěknýho chlapa s dredama. Což je samozřejmě NUTNÉ poznamenat.
Potom mi zavolala moje spoluzacka Jola jestli ji nechci jít naproti. Bez váhání jsem šla. Nic mě nedrželo..
Cestou jsem potkala Vikkinu a řekla jsem ji ať jde se mnou pro Jolu a že pak musíme letět na náměstí,že hrajou zrovna naši hudbu s pěkným dredáčem.
Když už jsme se i s Jolankou dostali na náměstí,tak jsme šli hned k pódiu,protože ten metal....

Když ta libová metalová kapela zkončila,tak nastoupilo rádio Contact a házeli takové žluté papírové vlaštovky. Každá z nich byla výherní,jenže bylo jich jenom asi 30.
Ještě předtím,než je začali moderátorky rádia házet,přečetli jaké ceny na vlaštovkách jsou. Pro sebe jsem si v duchu řekla : "A vo co,že chytnu tu s pivem". Pro moje štěstí by se tak normálně stalo, kdybych........


Nebudu vás napínat... tu vlaštovku jsem prostě chytla a když jsem si přečetla jakou cenu jsem získala,nemohla jsem uvěřit svým očím.

. Měla jsem radost,ale spíš se na mě vyvaloval brutální nával smíchu. Musela jsem se smát,protože tohle jsem si před pár minutama řekla v duchu a teď se to stalo :DD.

Zmáčený holky kolem na mě začali řvát něco v tom smyslu,že není fér,že jsem ten kus papíru chytla já a začali tam néco proti mě pindat.
Byla to vtipná situlace. Ale vtipnější bylo se dostat z první řady k autu - výhru si vyzvednout.

Asi takhle plechovka vypadala. Je odporná. Kdo ji navrhoval,tak mu asi chybí cit pro estetiku. Jeden ze základních předpokladů aby se člověk stal designerem,nebo grafikem.


Prorvala jsem se davem lidí, řekla Vikk ať mi drží místo a vrazila žlutý papír taťkovi ať si to jde vyzvednout sám a brala jsem se mezi lidma zpátky na své místo. Dopředu k pódiu.

Nezajímalo mě nic. Ani naštvané matky,které nadávali ať zůstanu tam kde jsem a ať se jednoduše neseru dopředu,že jejich dětičky neuvidí.
Narovinu.. Měla jsem je všechny v prdeli. Chtěla jsem jen zpět na své vystáté místečko.

Věřte tomu,nebo ne... na místo jsem se dostala bez jakých koli větších komplikací.Slza nenastoupila včas a to začlo rozrušovat všechny ty malé spratky kolem.

Všichni ti malý uječení skřeti začali sborově skandovat "My chceme SLZU!! MY CHCEME SLZU".

Když už jsem té trapárny měla plný zuby,protože Slza měla nastoupit před půl hodinou a oni tam ještě něco dolazovali a tí malí neurvalí parchanti pořád skandovali,tak jsem vytáhla mobil a natočila to. Řekla jsem si,že to bude mít skvělý místo ve vlogu. Pak jsem to ještě stihla "živě" natočit na instagram.....


Ale když už to nebylo ke skousnutí,tak Vikki začala s "protestným" skandováním se slovy "já bych toho chtěla ". Ihned jsem se k ní přidala společně s bývalou spolužačkou Kájou,které jsem si všimla až v tu dobu. Byla tam se svým přítelem. Asi si všimla právě i ona mě,protože mě hned mile pozdravila.

A pak... s 90ti minutovým zpožděním nastoupila konečně celým dnem očekávaná Slza...

Asi nejlepší fotka z vystoupení. Tady Petr půjčuje svůj mobil mokrým fanskám,aby mu tam udělali selfíčko. Sice je mázlá,ale to snad nevadí.I já jsem neodolala. Musela jsem si hodit selfie se svojema vlastníma fanynkama. Jasně na něm vidíte jak jsem ve své společnosti oblíbená.


Další sexy selfíčko s nic netušícíma mokrýma fanskama. .. Oni mě fakt žerou xO ^^ A ta frajerka s tím Iphonem nějak nejeví zájem... asi za mnou přišla z donucení či nějaké povinnosti :(


Jinak fotky z vystoupení Slzy nemám,protože jsem spíš natáčela a taky jsem měla hrozně málo místa v mobilu. Mám ještě fotku s něma,kterou sem dávat nebudu z důvodu zachování anonymity.
Nemám žádnou,krom této. Tuhle fotku jsem fotila právě pro tento blog. A jsem na ni vážně hrdá ^^

Kluci na autogramiádě. Představovala jsem si,že jsem nějaká otravná novinářka, která musí mít ty nejlepší záběry a taky se povedlo. Jinak nebylo možné si kluky někde odchytnout :(.

Oba byli ve zkutečnosti stejní jako na internetu. I Petr... hlavně ten. Vtípkoval jako před kamerou.

Jinak fronta na podpisy byla nekonečná. Já byla od nich cca 10 metrů a čekala jsem tak 45 minut... nedokážu si představit jak dlouho čekali ti,co byli úplně vzádu.
Bylo tak kolem půl jedenácté večer a my jsme si čas zkracovali tím,že jsme si s Vikki ukazovali navzájem fotky pořízené právě z dneška.
Když před náma bylo už asi jenom 15 lidí přišli si pro Vikk rodiče,že musí jít domů. Ani ji nenechali počkat tu chvíli... těch pár lidiček aby mohla mít podpis a fotku na uchování veškerých zážitků ze dne a taky pro chlubení ostatním holkám ve třídě a na internetu :D.
Já bych svoje rodiče jednoduše za(b/l)ila.... *zalila:)

A co vy? Posloucháte Slzu? Byli jste někdy na ní? A chtěli by jste? Nebo máte Petra raději jako Hoggyho? Nebo máte raději Lukáše?

Užijte si zbytek léta!!!!
S láskou Wendy💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zmarsalkova zmarsalkova | E-mail | Web | 2. srpna 2016 v 20:29 | Reagovat

Hoggyho neznám, ale toho kluka z Přístavu jo :D Nejsem úplně fanda, ale ani je vyloženě nepřelaďuju. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy