Žere mi jídlo 🍩mám z ní deprese

18. července 2016 v 21:15 |  Nejšpatnější chvíle 😟😶😭

Mám v hlavě její hlas a naprosto mě děsí její obličej.
Jasně.
Je to ona.
Odkvetlá rašple,která mě a mojemu kolegovi z práce požírá jídlo.
Mám ji plný zuby.
Trpím po večerech depresemi. Jím spoustu ovoce. 🍒🍑🍐🍋🍊🍏🍈🍍🍎🍌
Nenávidím ho.
A to vše JEN kvůli ní.


#tobehappy

Řeším denně spoustu blbostí. Někdy třeba vůbec... Ale jaké to je,když nějaká vlezdoprdelka se začne srát do vaší tetičky,která je velkomajitelkou jedné z restaurací na jedné z krásných českých památek?

Nastoupila jsem do práce na začátku července.
Nebyla to však leda jaká práce,ale 'spešl' místo - UMÝVÁNÍ NÁDOBÍ v restauraci,kterou vlastní moje drahá teta.
Denně (kromě pondělí) se do ní přijde najíst a napít celá řada hladových a žíznivých turistů.🍰🍴

Má tam celkem milý personál. Má tam mě, se mnou stejně starého chlapečka, milého kuchaře a pak hrozně dobromiluvnou a krásnou paní,která se nelíbí už ani svým zubům (chtějí jít ven,ale v půlce se zasekli ),která mě začla zbožňovat přímo v tu dobu,jak se dozvěděla,že jsem příbuzná její šéfky.

Asi by mi to nedošlo tak snadno.. jenže...

Každý den jsme si s tím milým chlapcem chodili pro zmrzlinu (jako zaměstnanci jsme ji měli zadara), když zbyli nějaké hranolky, nebo tak něco, hned to bylo pro nás dětska. Za ten den jsme se pořádně do slova nažrali a pak jsme dostali ještě oběd. Co jsme si dali, bylo podle uvážení každého z nás.
Rozmazlovali nás a my jenom kynuly a přibírali na váze a praskali oblečení xD.

A najednou... jako když blesk z čistého nebe..... Začala nám jíst veškerý jídlo ta naše krásná paní. Měla blbý kecy,když jsme jedli "zbytky" a když jsme chodívali dolů pro zmrzlinu a byla na nás zlá :(. Hrozně zlá.

Už mi přestala říkat beruško a jemu broučku. Už jsme byli pouze Wendynka a (třeba) Honzík.

Její pohledy byli kruté a tvář ošklivá. Ale nejděsivější myšlenka byla na to nebohé jídlo,které se ztrácelo v hloubi jejího tukem prorostlého žaludku.

Nám tudíž nezbývalo nic jiného,než jíst takové odporné sračky,jako je sytě fialová zmrzlina a nedej bože nejíst už vůbec.

#tobehappy

Jednoduše..
Já jsem člověk,který si zuby-nehty brání svoje tělo, postel a hlavně jídlo. Když mi někdo sebere moje nejlepší kousky ze skříně,tak jasně. Budu zuřit, ale ne tolik,jako když mi někdo sáhne na jídlo. Nedejbože to nebohé chuťové pohlazení začne jíst předemnou a ještě mě k tomu začne slintat a vychutnávat si to. 🍕🍴
Wendy 😢😝
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy