Den třetí - Přehrada naděje a sledování filmů pro dospělé

22. června 2016 v 22:17
Dnes jsme tu už třetím dnem.
Ráno jsme vstali s mojí BF Vikki asi pět minut před snídaní. Měli jsme co dělat abychom se probudili a vrátili se do "chillu".


Budíček neznámý
8:00 - Snídaně (...houska se sýrovou pomazánkou a velkým množstvím česneku + čaj)
9:00 - Cesta kolem krkavčích kamenů do kamsi a návštěva Černé díry
14:00 - Oběd (.....kuřecí vývar | bramborové knedlíly plněné uzeným masem + moc kyselý zelí)
16:00 - Přehrada naděje a vyflákání se ve vodě
18:45 - Večeře (...extra žlutý špagetty a jinak celkem dobrý x) )
(Fotky dodám během týdne ;) )

Po těžké snídani jsme se rovnou vidali odpočívat. Spíše bych řekla uklidit si pokoj a připravit se na strastiplnou cestu.
Já a Vikk jsme se ještě mazali krémem po opalování,páč dneska bylo celkem krásně. Mezitím co si ostatní rozebrali nektarinky a rozhodli se vyrazit bez nás :((.
Naše prní cesta vedla do romantického lesíka směrem do německa. Ano, čtete správně. Německo je od našeho aktuálního postoje tak 1,5 km. Cesta vedla do kopce, z kopce i po shodech. Viděli jsme zposta vyhlídek a podívali jsme de z nich do německa. Za nedlouho (asi za hodinu a půl) jsme dorazili ke staré kovárně.
Byl to takový dá se říct obyčejný domeček uprostřed lesa. Když jsme jako hrdá třída čekali na učitelky,které byli tak 40 minut za náma,potkali jsme "partu" němců. Šel s nimi i starší průvodce,který jim otevřel tu boudu a děcka si mohli zazvonit na zvon o kterém jsme do té doby neměli tucha,že něco takového existuje.

Když učitelky přišli,tak jsme se šli podívat dál,kde takhle nic nebylo.

Při cestě zpátky si někteří z nás trvali borůvky,které já ze srdce nenávidím a společně jsme si to kráčeli do Černé díry.
Docela mě mrzelo,že jsme se neproletěli raketou po vesmíru,ale že jsme zkončili u kamenolomu. U starého kamenolomu s velkými slunečními hodinami . Pak už jen následovala cesta na penzion a ten "skvělej oběd",kde se o něm podrobnosti dozvíte v úvodu.

Potom jsme měli tak dvě hodiny klid a pak se vydali na cestu na Přehradu naděje.
Cesta byla docela dlouhá,ale zábavná. Nebyli tam jenom stromy ale i baráky,což si myslím že je zábavnější.
Sluníčko pražilo,ale u lesa bylo hrozně příjemně. Za chvíli jsme dorazili k té přehradě. Proč má takový název "Přehrada naděje" jsem nějak nezjišťovala. Jenom vím,že tam bylo krásně.
Chvilku jsme se kochali tou krásou vody a snědli rohlíky,které jsme měli s sebou ke svačině jako pozornost penzionu.
Cestou zpátky jsme to vzali přež mělkou říčku. Spíš přež kameny. Kdo se necítil a měl všech pět pohromadě,tak si sundal boty.
Schválně píšu 'kdo měl všech pět pohromade",protože slečna Viktorie machrovala a v té řece se vymáchala. Byla myslím si,že oprávněně terčem posměchu.

Úplně zpátky na penzion jsme nějak nepospíchali,protože nás přišel "zkontrolovat" zástupce a podle řečí našich učitelek se na něj moc těšili.
Pomalu jsme se vrátili celý vyhladovělý. Jenže večeře nebyla ještě hotová a tak jsme šli na naše pokoje.

S Vikki jsme se koukali na PORNO a z toho jedli rohlík,kterej jsme někde počórovali. Libová kombinace :DD.


V sedm jsme šli na večeři. Byli špagety. Všichni, jako ostatní detska jsme špagety milovali,ale nějak jsme se na ně netěšili, protože za náš pobyt nebylo žádný jídlo,které by nějakým způsobem nezkazili.

Když nám je naservirovali,tak jsem všude slyšela překlapeným hlasem "oni jsou nějaký žlutý xO". Byli to zvláštní. Já třeba tyhle špagety viděla poprvý.

Prvně jsme si s holkama mysleli,že je to nějakým barvivem jako jsou ty hnusný barevný vrtule,ale pak šprtka Lucka řekla,že sí ty vody dali asi kari pro barvu. Že oni když doma dělají Rizzoto,tak do vody na rýži dávají červenou papriku a rýže pak chytne červenou barvu.

Nějak extra jsme to ale neřešili. Bylo to zatím nejlepší jídlo co tam bylo. Jenom mě krom barvy špaget překlapilo to,že v omáčce je mrkev. Nikdy předtím jsem špagety s mrkví nejedla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mish Mish | Web | 13. července 2016 v 16:29 | Reagovat

Ahojky, do spřátelených si tě přidám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy