Tohle vážně nechcete 😭😂

5. dubna 2016 v 20:37
Ahoj,ahoj!!
Pokud se chcete pobavit na neštěstí druhé osoby,doporučuji si přečíst celý článek :-)


Pondělí 4.4
Ráno se mi vůbec nic nedařilo.
Nepovedl se mi make-up, dekor nehtů a ani mi neuschli boty,které jsem si včera prala,abych nemusela nosit "novou" zimní módu "pracovní boty' jak jim spousta lidí říkalo .

Tak jsem si musela vzít máminy. Byli pohodlné ale víte co.. Ta móda xDD x'( A aby toho nebylo málo,tak táta dostal do středy volno.

V autobuse mi spolužačka Mell říkala,že měla taky blbé ráno a že by potřebovala nějakou dobrou zprávu,jako třeba,že nám odpadá němčina,což bylo naprosto nereálné,protože naše učitelka je vážně nesmrtelná.

Došli jsme do školi s náskokem tři minuty před začátkem hodiny. Před školou zrovna stál můj idol,kterého ich und meine Freundin Vikki nennen Nenen (ani teď nechápu,proč jsem ho označila za idola.. Ale to je jedno <3) a povídal si tam s našim "soůsedéém", (wir nennen ihm Týdébílé).

Měli jsme zrovna počítače,takže alespoň nějaká ta úleva. Na počítače máme naši třídní,která nám oznámila,že němčina opravdu odpadá,páč je učitelka nemocná. Ten pocit byl nepopsatelný, protože neumim slovíčka a dneska jsme měli mít dvě hodiny tohoto zrůdného jazyka a ona by stoprocentně zkoušela. Neměla jsem chuť dostat další pětku. Tím pádem nám odpadla i hodina z úterý a tak jsme nám "hrozilo" od desíti.

Pak jsem byla zkoušená z ekonomiky a naštěstí to byla čtyřka. Na matice jsem zas takové štěstí neměla.
Odpoledne zase Nenen mluvil s naším bývalým spolužákem ze základky? Přišlo mi to krapet jako naschvál. Ale jedeme dál...


Odpoledne jako každý den následovala práce v menším podniku v taktéž městě. Utíkalo to docela pomalu. Zrovna jsem musela jít koupit pakl Mattonek do prioru. HORROR!!

Vyšla jsem před krámek a ušla pár kroků a pakl mi rupl. Jelikož jsem neměla eine Tasche, tak jsem se je tam snažila nějak naskládat zpátky. Dalo se to,ale bylo to brutálně nepohodlné. Každou chvíli něco padalo. Jak jsem se ji snažila zvednout tak mi logicky popadali ty ostatní. (Beauty pocit,když stojíte uprostřed ulice,zbíráte flašky a lidi na vás jenom čumějí xDD).
Ani už nevím jakým zázrakem jsem flašky dopravila do další ulice,kde plastový "držič" praskl úplně a k tomu jedna flaška prdla. Krása xDD..
Nevěděla jsem si rady tak jsem se snažila inprovizovat a flašky naskládat do mikiny. Jak jedna tekla tak mi mikina trošku víc promokla a bylo to vážně nepříjemné.
M*dla jsem s tim o zem a v mikině v rukávech nechala v každém jednu flašku,hodila na záda a do každé ruky vzala dvě. Byla jsem na sebe hrdá a kochala se tím,jak jsem to parádně vymyslela.
Za chvíli mi spadlo úplně všecko a já nevěděla co dělat. Lidi byli vytlemení a já si v duchu přála aby mi přišel na pomoc nějaký fešný boreček. Jedna paní se smíchy na mě nemohla už koukat tak mi dala tašku. Byla jsem za to moc ráda. Takhle jsem to už stačila přepravit do cílového místa.
Cesta,která trvá tak dvacet minut mi trvala necelou druhou hodinu. Vážně skvělý. Chtěla jsem to pro vás nafotit,ale vůbec se mi nechtěl vytahovat mobil.

Vážně jsem byla totálně naštvaná xD x((


Wendy💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Profesor Hagrid Profesor Hagrid | Web | 5. dubna 2016 v 21:04 | Reagovat

Zajímavý den :-D

2 František František | Web | 5. dubna 2016 v 22:25 | Reagovat

To teda nechápu tu němčinu.Já jí měl docela rád a zapamatoval jsem si dokonce jednu větu,která mě provází životem a rodilého Němce tím vždy odrovnám :
Ich habe eine typische deutsche nahme Franz.Ich spreche sehr gut deutsch.... .........Aber verstehen nichts! :-D

3 Natálie Natálie | Web | 8. dubna 2016 v 21:34 | Reagovat

teda nic příjemného

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy