Šikanuju slepice 🐔🐓

28. dubna 2016 v 19:15
Čusííík!!
Jak se dnes máte? Já skvěle ^^. Chci totiž skočit do propasti. Proč?
Čtěte celý článek.

Jak si takhle polehávám na posteli a přemýślím nad tím,co se dnes vlastně (ne)stalo tak všude cítím hroznej smrad. Jedná se o charakteristický zápach mojí matky,když si uleví. Áno.. V mojí posteli. No nic..

Včera: Pár holek z vyššího ročníku svedli na mojí maličkost utopení jejich sešitu v Míse Záchodové. Vyhrožovali mi bitkou. Toužila jsem po tom. Hodně :((

Celou cestu ze školi jsem je o to prosila a provokovala je. Marný x((
Nic horšího se nemůže spát,než když vám někdo něco slíbí a bedodrží i přez to,že toho člověka prosíte se slzami v očích.

Dnes: Hnedka ráno jsem viděla moje, Joll, Vikki, peetchi, Ritchi, Makči, Pikči . prostě naší celý třídy " nejlepší kámošky" slepice,kterým jsem údajně s Vikki hodila včera sešit do záchoda. #rebels xD

Nemohla jsem si opustit narážku na jejich osoby. Jedna jejich HOMOfriendka se jich hned začala zastávat a žalovat na mě.

Jelikož jsem za svojí existenci vzpůsobila celkem malou úmrtnost holek,které mě přímo milují, nemohla jsem si dovolit promeškat další. (Představte si,že je naštvalo přirovnání 'Slepičí bujön',které se dnes řešilo jako šikana xP)

Pak jsme šli do místního Divadla na ********... Já vlastně ani nemám páru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 28. dubna 2016 v 19:39 | Reagovat

Hele já jsem v praxi měšták co je né moc zručnej. Ale na vesnici jsem si prožil část dětství a miluju slepice.
Jednou jsem se zrovna stěhoval a do češtiny jsme měli popsat náš pokoj. Já jsem popsal domek pro slepice. Kurník. Byla z toho trojka.
Pro příště lepice máme aby nám dávali vajíčka je prokázané že když je honíš či strašíš, třeba házením věcí a tak, že pak opravdu snášejí méně vajec. Člověk co mi to vysvěloval mi to vysvětoval složitě proč to tak je ale já to zas tak nepochytil. Ale i když je fakticky zábava se proběhnut se slepicemi a občas nějakou chytit v koutě. (Jo mí vesnický kámoši to dělaj.) Tak zábav je hodně ale zrovna touto přicházíme o vajíčka - tak jaký to má smysl.
Jinak já "mým" slepičkám vykopával a sbíral žížaly a krmil je jimi. Je to jejich nejoblíbenější mňamka!
Jinak už se těším na výbuchy smýchu lidem co budu vyprávět tvůj článek. Třeba to s tím slepičím bujonem. Trochu to poupravím ale třeba z toho vznikne legenda jako z čarodějnického domku. Jestli jo tak tě třeba vyhledám a povím ti to!
Jinak nááááááádherný záhlaví!!

2 Wendy Wendy | Web | 28. dubna 2016 v 19:51 | Reagovat

[1]:
Taky jsem o něčem takovým slyšela . proč nee že,když se tím bavíte?

Ahaa xD mě to vtipný teda moc nepříjde,ale pokud to dobře vylepšíš tak proč nee,žee_?:D 🐥
Južiš x3 jsi první človíček,kdo mi pochválil moje celoživotní dělko!! :* díky moc
Wendy💋

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy