Příšerné chování holek aneb 1 + 9 pro povedené "rande"

9. dubna 2016 v 17:50 |  BIZÁRY 💕
Docela mě zaráží chování některých 'teen' holek. Pokud bych měla některou konkretizovat,tak bych si asi vybrala jednu mojí dávnou kamarádku. Má skvělý vztah s rodiči, velký dům, vlastní pokoj, psa, auto, velkou zahradu, celkem dobrý vzhled a hlavně mě Wendy - nejlepší kamarádku lidí naši generace xD.

Je to dobrá kamarádka,ale když jde s někým ven, hlavně s klukem,na kterého chce zapůsobit,tak se chová s prominutím jako naprostá kráva 😕. Je sice pěkný,že se nějak moc nepřetvařuje,ale být 'sama sebou' není pro některé holky a ji zrovna něco co by ji trošku vyvýšilo a na chlapce zapůsobilo.

Tento článek sem na honestsmile prostě patří. Je upřímný a pravdivý. Takže holky,které jste na tom stejně... Prosím vás.. ZAMYSLETE SE PROSÍM KRAPET NAD SEBOU!!!
(..9+1 Jak zařídit povedenou schůzku)

1) NEŘVI!!!
Ano...komunikace je mezi živími tvory důležitý vzpůsob dorozumívání. Je jedno jestli jsi člověk, prase,nebo třeba mořská panna.Ano,mluv dostatečně nahlas,ale dávej pozor aby se ti tvůj tón nerozezněl do tak vysokých rozměrů,že budeš křičet.
Jestli jsi na to zvyklá mezi holkama? Proč nee.. Já taky,ale do pánské společnosti se to prostě nehodí. Lidé se budou za vámi otáčet a tvému idolu bude akorát tak trapně.

2) Sprostá slova nech doma!!!
Jsi ve své partě největší dlaždič? Tak to jsi vážně zabYla. Ale nezapomeň,že jde hlavně o první dojem. Pokud jsi zvyklá říct tisíc sprostých slov za minutu,tak to bude pro tebe vážně velká výzva. Místo toho zkus použít nějaký vtip. Ten holkám přeci jenom sluší víc :-)

3) Neponižuj se!!
Je jedno jestli jsi pro všechny největší p*ča, kráva, sv*ně... Nedej bože až k*rva, vymetačka měst, bílé maso či d*vka. Tvůj objev na to musí přijít sám (😂😅). Pokud se budeš chovat relativně slušně a všechno to zakončíš se slovy: "Bylo mi s tebou krásně/na nic,ale pro tvou informaci... Já jsem mrcha.. Jen tě upozorňuji",tak vážně nezapůsobíš (tohle se vážně stalo xD).. Je to jedna z nejhorších věcí,kterou můžete pro svojí malickost udělat ∩_∩

4) Neotáčej se za jinými ^^ (•ᴗ•)❤
Znáš vaše celé město a okolí všech měst vašich měst v okolí? (Já takyý 😃👍) Tak to vážně není důvod aby jsi zdravila všechny,které znáš třeba jenim od vidění.. Jako je například sousedka Novákovýh, holka se zmrzkou,její mamka,babča,babky holka, bývalá dcera, vnučka, Wendy, omáčka... (----> Wendy zdravte juu?:D ).. Nebo nějakej kluk,chlap,vnuk, ogárek, vrchní panic Oskárek (capilo.blog.cz),děda, tvoji EX,tvoji Loveři, Michal z céčka,Michael Jakson, Češka a nebo kdokoli jiný. Může to vipadat krapet... Divně (ahoj|ahojj!! |čůůůs | čáůůů | nazdáár | achój:3 | pápáá | mucq | achojky :* .. Nedej bože -- 💋😂😂)

5) Nepomlouvej
Asi největší problém nás holek. Mezi kamarádkama pomlouvejte klidně i Mona Lisu,ale kluci jsou jiní . Oni pomlouvání zkrátka nesnesou. Když s nim budeš pomlouvat svojí nejlepší kamarádku,kamaráda,tátu... Nečekej pokračování O:-)

6) Věnuj mu čas
Kluk je taky přeci jenom člověk. A i tobě by se nelíbilo,kdyby ai tě nevšímal. Pokud vidíš,že by z toho něco (ne)mohlo být.. Pozvi ho někam. Ano.. I holka. Alespoň jednou v tom nenech kluka samotného. Pozvi ho třeba na pizzu,zmrzlinu a pak běžte na tvoje oblíbené místo!! (o‿∩)

7) K čemu 'křeni'?
Kamarádky jsou opravdu dobré řešení,ale když jste si domluvili schůzku jenom vy DVA,tak jediní účastníci by jste měli být opravdu POUZE DVA. Na druhou stranu.. Víš jak je nepříjemné někomu dělat křena?

8) Nepoužívej kilo make-upu
Make-up z tebe nemá udělat jiného člověka,jenom zvýraznit tvojí krásu. To znamená,že nepoužívej jenom make - up (většina holek s tím vůbec neumí ://) ale i pudr. Nepoužívej kilo řasenky,rtěnky .... Pokud nevíš jak se zprávně nalíčit na internetu najdeš spoustu návodů.

9) Neboj se svého názoru
Pokud kluk dělá něco co se ti nelíbí tak se neboj ozvat. Tím nechci říct,že když na sebe bude sahat a tobě se to nebude líbit,tak nejdi hned 'hrt' a neřvi na něj něco ve smyslu "Dej tu tvojí špinavou pracku pryč z mojich ADIDAS tepláků". Ale zkus mu to nějak naznačit. Takhle to tomu jeho malinkému srdíčku nějak moc neublíží :-)

10) Buď vtipná!!!
Pokud si s tímto krokem nevíš rady.. Půjčím ti pár svých hlášek

1)... Odcházím do říše snů a fantazie (když se ti chce spát,všude bude spousta lidí,tak určitě rozesměješ:) )

2) ... (Bouchni ho) -co jee? Proč jsi mě bouchla? *já nevím.. Prostě jsem chtěla (nebo se mu zahleď do očí, udělej nějakou kravinu....)

3)... Jujky :o.. Stratila jsem svoje telefonní čísli.. :(( nechtěl bys mi dát svoje?:3

4) Dneska ti to moc sluší:* (-díky,já vím, já vím že jsem poslední dobou krásná,žejooo?,úplná kráska,tójo ty srando, nojóno..., jsem nádherná, zavidíš?)

5) Halee.. Koukéj.. Támhle je (Emma!!) -hmmm a co já s ní? Děti s ní nemám -.- xD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 9. dubna 2016 v 19:20 | Reagovat

Mě už chování dnešních nácek ani moc nepřekvapuje, protože, bohužel, jsem se na jejich šokující projevy tak nějak zvykla.
Spíš mě zaráží, jaké sebevědomí některé z nich mají, když nemají být na co pyšné a hlavně - chybí jim soudnost.

Nezbývá než doufat, že z toho ty děti vyrostou.

2 Ell Ell | Web | 9. dubna 2016 v 21:27 | Reagovat

Tak to je všude, to je v klidu :) Jen mi přijdou trochu zvláštní ty poslední body. Když ho bouchneš a nebudeš vědět důvod, budeš vypadat spíš jako magor. :D U nás se křenům říká: "Kazišuci" :-D  :-D :-)

3 Ell Ell | Web | 9. dubna 2016 v 21:28 | Reagovat

Jinak souhlasím úplně s první informací v menu. A neboj, nejsi jediné malé děcko, které obdivuje hasiče :D :D :D

4 Wendy Wendy | Web | 11. dubna 2016 v 10:14 | Reagovat

[1]: Zvykla? To jako jde?:D
Oni jsou pyšné na svoje pětky,na svojí neprospěšnost,partu stejně nafoukaných holek jako jsou oni samy.. A mnohem,mnohem dalšího x)
Noo.. Snad anoo x)

[2]: Být 'debil'.. Ve zdravém slova smyslu je ještě dobré x)
Kazišuci? Taky dobrý 👍😂😂😂😃

[3]: Hasiči jsou nejví.cz ^^
Wé💋

5 Bells Bells | Web | 25. dubna 2016 v 18:00 | Reagovat

Když je blízko mě někdo, kdo se mi líbí, tak se začínám chovat jako absolutně někdo jinej, pokud jsem teda venku a on jde někde poblíž, zvyšuji hlasitost, protože chci, aby si mě všiml nebo tak nějak, za což bych si vždycky dala facku.
Ale zase - když jsem byla s "jedním" klukem venku sama, bez kamarádek, chovala jsem se úplně v pohodě a oba jsme si dělali ze sebe srandu, takže díky bohu, že se to ke mně až tak nevztahuje :D
Ale když se podívám na jiný holky, tak na ně většina z toho sedí. Myslí si, že jsou kdo ví co jen proto, že chtějí na svého idola udělat dojem - nebo je možná jen dostat do postele, ale kdo ví, co se jim honí těma jejich tupýma hlavama (bez urážky - jak jinak!) :D

Jinak chci říct, že po měsíce jsem zpátky na blogu a moc Ti děkuji za tvůj komentář, co jsi mi psala  pod posledním článkem. Jsi skvělá Wendy ♥

xoxo Bells

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy