Jak se bránit proti falešnému obvinění? 📄

29. dubna 2016 v 21:32 |  Wendulka radí 😆
Ahoj!!
Dneska k vám přicházím s celkem potřebným vzpůsobem pro obranu vaší osoby. Týká se to nás všech,komu bylo 15 až po lidi,kterým je dnes třeba už 40. Stát se to může každému z nás

Doufám,že to NIKDY v životě nezažijete,protože bych vám to vážně nepřála a když se vám to přecijenon stane,tak aby jste věděli co máte dělat a jak se bránit. Dneska jsem se s něčím podobným sama osobně setkala a byla jsem celkem vedle,páč jsen nevěděla jak se v této situaci zachovat a tím pádem jsem udělala hromadu chyb.


Pokud vás vaši kolegové, šéf, spolužáci (ty bych teda nějak empaticky neřešila) přátelé, hateři, loveři, jednorožci či rodiče obviní z něčeho jako krádeže peněz tak by jste určitě (ne)měli:

1)!NIKDY nic nepodepisujte
Ať vám kdo chce vyhrožuje čím chce,nikdy nic nepodepisujte. Žádný kraviny o uzavření případu,nedej bože píčoviny,kde se přiznáváte,že jste to udělali i když tomu tak není. Právě toto může být použito proti vám. (Hned jak jsem se uklidnila a hnedala na internetu správné odpovědi,tenhle krok tam byl vytučněn a hned jako první) . Ale pokud jde třeba opravdu o vaše vlasy,ruce.... Tak zkuste napsat podpis falešný. Právě tohle mě dneska nechalo "naživu". Ale ne vždy by to mohlo projít. V tom případě se budete muset ihned vrhnout na krok "2".

2) Buďte arogantní
Jsi teenageer? Řekla bych,že to máš jednodušší. Máš to přímo v krvi. Pokud jsi dospělák,který být arogantní prostě zapoměl, nebo prostě neposlouchá Nirvanu (ta mi dneska dodala fakt dost odvahy!!),tak to máš o něco těžší. Vzpomeň si na svoje mladá léta,ikdyž to není situace zrovna k zasmání a potěšení. Vytáhni ze sebe tu sobeckou hnusku co v hlouby duše skrýváš,protože ji potřebuješ. Jestli jsi opravdu nevinný,tak se ti díky aroganci nemůže nic stát. Nemají tě obviňovat!!!

3) Zavolej policii
Nedají ti pokoj a obviňují tě bez důkazů pořád,pořád a blb:p pořád? Zavolej policii. Ta už si s nimi poradí (lituju fakt toho,že mě to nenapadlo... )

4) Bez právníka nemluvím!!
Tohle mi poradil dneska taťka. My dětska si budeme stát za tím,že bez přítomnosti zákonného zástupce vypovídat nebudeme,ale vy dospělí nevypovídejte bez právníka,nebo také bez jaké koli bližší osoby.


4) Naučte se bojové umění
To bude asi nejlepší věc,kterou by jste měli udělat pro svou obranu


5) Nepřiznávejte se,aby jste měli klid
Už vás to s prominutím sere a vám nezbÿá nic jiného,než se přiznat ke lži jen proto,aby vás nechali dejchat a vy jste mohli konečně zmizet? Raději si ti tam proseďte ještě hodinu. Nebo prostě zavolejte ty policajty.

Já se právě přiznala k něčenu co jsem neudělala,opakovala po šéfíkovy něco,čemu jsem ponalu sama ani nerozuměla jen proto abych měla klídek. A podepsala papíry. Sice fejčkově... Noo alespoň jedno jsem nepodělala. Jinak vlastně všechno.

Když mi oznámil věc tak jsem na něj jenon zírala a zvyšovala hlas se slovy 'Cože? Děláte si prdel?' .....
A co vy? Stali se vám někdy něco podobného? Tak doufám,že nestane!!!
Wendy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | Web | 1. května 2016 v 18:33 | Reagovat

doufám, že se mi nic takového nikdy nestane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy