#1 Hotel Diplomat (Praha)

4. dubna 2016 v 11:49

Ahoj,ahooj!!
Vítejte u prvního článku v rubrice S Wendy kolem světa. Najdete tu to nejlepší z našich exkurzí a všeho co se cestování týče. Nechci už moc kecat,tak pojďme na to!! ^^19.11 2016 Hotel Diplomat - PrahaDo hotelu jsme jeli ráno, kolem sedmé hodiny. Jelikož cesta do místa mojí školi trvá třičtvrtě hodiny a cesta do vedlejšího města asi pět minut, vztávala jsem ve čtyry ráno. Jela jsem se spolužačkou Molli a dalšími žáky naší školi,jenž měli praxi.

Do Prahy byla cesta dlouhá a my si neměli v autobuse kde sednout. Jeli jsme s druhákama,které jsme zatím ještě nikdo z nás neznal,tak jsme se snažili klidnit. V Praze Holešovicích nám učitelka dala chvíli "na rozdýchanou",protože ta cesta byla fakt pepř. S druháky jsme si moc nesedli a tak jsme si šli všichni povinně koupit tak tři,čtyry lístky na MHD. Šli jsme na metro,kde nás jedna ženka až přehnaně pozorovala (asi nás balila) a jinak žádné zajímavosti (Metro -,-). Vystoupili jsme na (v?) Můstku a hnali jsme se na přestup metra na Dejvice. Byla docela zima tak jsem byla ráda,že jsme dorazili na místo. Naše tehdější spolužačka v hotelu pracovala,takže to bylo zařízeno trošku skrz ji.

Venku to vypadalo tak luxusně. Vešli jsme do vnitř a pani recepční - taková starší ženka se nám začala věnovat až za delší dobu,páč musela obvolat ještě hodně lidí. Za chvilku přišla mladá blondýnka trošku při těle (takže kluci... Bohyně krásy to vážně nebyla) a jeden chlapík,kterej se jmenoval myslím že Tomáš (taky nic moc ženy xD).


Prvně jsme šli do restaurací,kterých mají myslímže čtyry a pak i do kuchyně. V restauracích za barem jsem si všimla těstovinových mašliček v pěkných sklenicích.Dále naše cesta směřovala do kuchyně,kde kuchaři měli na hlavě papír s nápisem Diplomat. Byl tam jeden mladej špekoun (asi učeň) a u těch dalších věk nevím. Potom jsme šli nevím ani kam a tam byl nějakej chlápek,kterej byl vážně kus xDDD.. 😃😃😂😂😂.

Dále má hotel fakt mnoho konferenčních (zasedacích) místností,že by jste nevěřili,že se tam spí. Bylo tak hodně stolů s krémovými a sytě červenými ubrusy. Před vstupy byli taky takové stolky (nevím jak se jim říká),které byli taktéž potažené červenou látkou. Docela mě deptali žlutočervené proužky na zdech. (Za nás na stolkách nebyli ty vlečky a hrnečky jak můžete vidět na fotkách,vypadali jako viz. první foto
)....Myslím že třetí patroJinak hotel měl přez 200 pokojů. Každý měl svůj záchod a koupelnu 😅😅😂. Na takový peníze se mi pokoje nějak moc nelíbili a příjdou mi v realitě ošklivější než na fotce. A jsou hrozně malinký :///.

Exlurze po tomto hotelu nám trvala asi hodinu a pak.. A co se stalo pak se dočtete v dalším článku :-)


Zajímavosti:
-> Víš proč do hotelu Diplomat nechali udělat jak vanu tak sprchový kout,nebo odtékací věc?
Protože do hotelu jezdí spousta národností včetně vietnamců a číňanů. Pokud by byla na pokoji jenom vana,tak si čínan do ní nevleze,pokaď se předtím neumyje mimo ji. I kdyby tam měla být potopa,kterou hotel předtím musel hodně řešit.
-> Na pokoj se dostenete kartou, která vám zároveň poslouží jako "vypínač" světla

Nejvíc se mi tam líbila restaurace a výtahy,které jsme za den použili několikrát xD(Pokud jste Pražáci,nebo tak něco a něco jako třeba zastávky mi nějak moc nesedí, tak mě prosím opravte,protože je to už přecijen skoro půlrok zpátky a já si to moc nepamatuju x) )


.....Pokračování najdete ve dvojce (#2 ) v té samé rubrice u Penzionu U Raka,který jsme navštívili v taktéž den a semka to prostě nepatří.

(Zdroj obrázků: https://www.google.cz/search?client=ms-apple-iphone&biw=320&bih=510&tbm=isch&sa=1&ei=fTIBV579FKHX6ASc16jADg&q=hotel+praha+diplomat+pictures+wendy+je+topKAC22℅C4%8Dn%C3%AD+m%C3%ADstnost&btnGd)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Donutka Donutka | Web | 4. dubna 2016 v 20:28 | Reagovat

Ahoj, tvůj blog mě zaujal. Nechceš se spřátelit?:)

2 Wendy Wendy | Web | 5. dubna 2016 v 10:40 | Reagovat

[1]: Ahoj,děkuju moc!! Můžeme x) přidávám si tě do AFFS :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy