Omámená

18. března 2016 v 20:41 |  L❤vesroties (2016 😊)
Konichiwa!!


Jak jste se dnes měli? Já celkem dobře xD. Měli jsme dnes čtyry hodiny praxu a já jsem byla zase s Aisu. Aisu se učí doma japonsky a ve škole to učí mě.


Už umím říct 'Ahoj,jak se máš?' (:koničiva, ogánke deska:). Při tajně dopřátém volnu mě zkoušela z toho,co jsem se (ne)neaučila a já ji řekla :koničiva,ogánke křída:. Aisu se začala hlasitě smát smíchem typu LOOL a pořád mou chybu opakovala. Kdo si to má pamatovat... Věc ve škole,jako věc ve škole. Jak nezáživné.

Po dlouhé hodině vaření, dvou hodinách uklízení a hodině stolování, převlékání , kecání, psaní našim frendům, papání a nic nedělání jsme měli dvě hodiny cizího jazyka. Konkrétně angličtiny a němčiny přesně v tomhle pořadí.

Stáhla jsem Vikk dole,páč to byla jediná ze dvou dnešních přestávek. "Donutila" jsem ji koupit si kafe a šli jsme hore,páč zvonilo. Po hodině se stalo to,proč vůbec píšu tuhle story.


(Takhle mi to zní trošku nudně tak jsem to krapet vylepšila,ale základ je fakto)

Po hodině kouzlení a pitvání žab pro slávu určitého Nikol Koňadrakafeho jsme celé zmrzlé od ohně sletěli dole. Použili jsme křídla můry,tak to nebylo nějaké hlaďoučké přistání,protože jsme narazili do velké hromady dřevěných kostek. Snad si každý si dokáže představit ty škrábance, modřiny, boule, podlitiny a monokly. Nic z toho se nám nestalo. Páč dole jsme potkali toho pěkného týpka s red lips?
Ne tu písničku od Skrilexx,kterou jsem si nedávno stáhla jenom na zkoušku a pak zjistila,že to vážně není nic pro mě. Ale vážně měl červenou pusu. Já jsem doletěla na záchod a u topení se složila smíchy.
Poprvè jsem viděla kluka s červenými rty.

Jste nějací znaci,nebo tomu nějak rozumíte? Poraďte mi prosím..
Je to normální?
Znamená to něco😢?
...co?
Viděli jste to někdy?
Je normální,aby se kvůli tomu někomu podlomili kolena a smál se na celé kolo?
A kdy to není/je normální?
Vážně jsem se cítila jako omámená x)
W💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | Web | 19. března 2016 v 19:25 | Reagovat

s tím podlomením kolen je to naprosto normální.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy