Okradena o lásku, aneb můj trapas dne❤

10. března 2016 v 21:10
Čajííítchek!! 😻
Jak se dneska máte? Špatně? Dobře vám tak xD. Já se mám taky špatně tak proto jsem ráda,že zvítězilo téma týdne,pro které jsem sama osobně hlasovala asi 6x (mobil,tablet a počítač oba internety 😀😀). Mám vám totiž zase co povědět.. xD
.....


Možná se sami sebe ptáte proč jsem vám do pozdravu radši nenapsala kapučíno,anebo marmeláda. Má to totiš svoje tajemství a já budu tak hodná a prozradím vám ho. A ne jen tohle,ale rovnou další nejví.cz top zážitky a trapasy za poslední století. Je totiš "Silvestrovský týden " tak si ho užijme😊. (Je pravda,že tohle téma mohlo být na Silvestra 😐)
Tak prve k pozdravu.. Stalo se to totiš úplnou náhodičkou. Na začátku školního roku naši miloučcí spolužáci udělali společný chat na facebooku a jedna spolužačka se překlepla a místo "čau" napsala "čaj". Od té doby se tak běžně zdravíme. No někdy používáme i "kafeee",ale to jen ve výjimečných případech třeba když jsme se dobře vyspali a těšili se do školi (což někdy doopravdy je x) ).
*****
Zrovna si vzpomínám.. Bylo to někdy jako včera Ox)... Źe školi jsme šli s Vikk k druhé budově vzdálené asi 100metru od té naší čekat na bestky na život a smrt mojí kočky kterou nemám. Dlouho nešli tak jsem jedný napsala. Měli ještě jednu hodinu tak jsme šli čekat s Viktoriou dovnitř. Je to tam jak střední z amerických filmů. Velká škola, pěkný kluci, party namyšlených holek a pak i těch co jsou cajku,jenom chybí nějaký sportovní tým a roztleskávačky.
Po dlouhém toužení a snění jsme si všimli,že je nějaká nuda. Dlouho jsme přemýšleli a pak nám došlo,že nemáme heslo na misti wifinu a že je vlastně hodina😆...
Ale přez to chodili už domů liditchky z praxe tak jsme je začali zdravit. Nikdo neodpověděl x(. Už jsem chtěla napsat,že to jsou nevychovaný spratci (jsou většinou starší,ale spratci.. no dobře xD) a pak jsem si vzpomněla, že jeden kluk (Asi elektrikář ) nám odpověděl a když se ho jeho (asi) friends ptali kdo jsme (jak KDo?nás zná přeci každý!!) Tak odpověděl,že vlastně ani neví 😣😤.. Bylo mi mizerně a naprosto nanic.
Vlastně mi doopravdy bylo nějak dobře . Nějak jakobych si šlukla čehosi.. Za chvilu přišli naše frendky a viděli mě už jak ležím na zemi a lapu po posledním šluku neznámé drogy.
Vyšli jsme ven a pak se to stalo. [Přišla jsem o to!! 😀] 😀 šli jsme ze školi jako "pohodová parta" a mě a Vikki začalo naprosto jebat. Řvali jsme na lidi,že jsou hnusný,HOMO.... a řekla jsem dvoum klukům (cca 8 y.o) že jim to spole moc sluší a taky,že jsem drak a že si letím pro svou princeznu. Pokud si říkáte,že to děláte běžně o hodinách tak já vlastně taky,ale to nejtrapnější přišlo právě teď...
Zrovna jsme šli s holkama takovou úzkou uličkou poblíž náměstí a cítili se namysleně,źe je téměř plná ulice lidí. Pak Vikki zařvala skrz celé náměstí : "Hale Wendy.. koukej ŠPRT". A v tom se ve mě něco zlomilo a do teď si to nedokážu nějak vysvětlit co a kde se to ve mě vzalo. Skočila jsem na Vikkinu, chytla ji za vlasy div,že jsem ji neznásilnila a řvala jsem na ni úplně hystericky skrz celé město,že Jirkovi nikdo nebude říkat šprt,nebo ji rozkuchám. Hehh pozdě jsem si uvědomila,že jsem to neměla dělat a bylo mi trapně a kdybych byla někým jiným,zřejmě bych si to vyložila tak,že po něm jedu.
Nevadí... život šel dál.. Jakoby jsem se před dobrým kámošem nejhezčího kluka ze školi nestrapnila dostatečně. Jakoby by mi ten trapas byl málo a jakoby se nic nestalo... Jedna z holek (Tess) na mě začala řvát ať si už najdu kluka,ať si mě zkrotí, že tohle není v pohodě . Tak jsem se koukala upřeně před sebe a představovala si vedle sebe toho nejví.cz top borečka jaký se u nás ve škole vyskytuje a měla jsem v plánu obejmout lampu (proč? Nevím x/ ).
Holky mě varovali,že jestli obejmu lampu,stom, lavitchku a nebo sloup,że me neznají. Nemohla jsem přeci svůj plánek zahodit jen Tak a tak jsem tu lampu objala se slovy 'alespoň někdo mě mš rád '. Prostě jsem neodolala xD.

To bylo asi všecko páč jsem si uvědomila ty trapasy a naslibovala si,že o přestávkách nebudu chodit dolů. Aby toho nebylo málo, se "šprtem " Jsem jela samotinká domů pozdě večer. Bylo to podruhé v životě a bylo mi trapně jako nikdy...
A co vy a vaše trapasy? Pochlubte se do komentářů !! 😈
Vaše Wendy💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chloexoxo chloexoxo | Web | 12. března 2016 v 13:05 | Reagovat

🙏👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

2 Bells Bells | Web | 13. března 2016 v 19:37 | Reagovat

Musím říct, že tvoje trapásky jsou opravdu něco :D S tím, že mu nebude říkat šprte jsi mě dostala :DDD
Když jsem byla nedávno ve městě, taky jsem chtěla obejmout lampu, tak vyzařovala aspoň známky lásky :D

Mně se třeba stává, že mi můj crush říká, že ho stalkuju, ale ve skutečnosti to je jen  shoda náhod, že tam u něj jsem :D
.. nebo taky ne ..

3 Wendy Wendy | Web | 14. března 2016 v 10:12 | Reagovat
4 Wendy Wendy | Web | 14. března 2016 v 10:15 | Reagovat

[1]: Lool xD

[2]: Doufám,ze jsem s tím už zkončila. Bylo mi trapně,ale teď bych to klidně znova zopakovala xD..
Lampy jsou nejví.cz.. jsou tak vysoké a štíhlé.. co víc si přát xD
To se stává xD
Wendy 💋

[3]: (ignor xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy