Život a drahý? Joo? A kolik jsi za to dal broutchku?

15. února 2016 v 22:17 |  Nejšpatnější chvíle 😟😶😭
Ahojenky!!
Všude čtu kolik naše životy stojí. Že mají nevyčístlitelnou hodnotu a tak. Napadlo vás někdy,že naše životy nestojí vůbec "nic"?
( Když nás rodiče plodili tak neměli peníze na "špr*ky" a antikoncepci a vy tady i nějaké 'nevyčíslitelné hodnotě'.)

Ale i přez to peníze za životy lidí platíme. Třeba některé fetky zaplatí jen "pár" tisíc a jsou zprovozeny ze života. Nebo co ty dvě unesený holky? Jim už život zaplatili. Podle mě si lidi zasloužejí umírat. Jsme to největší sviň*tvo co může vůbec bejt. Všechno zničíme, přemnožíme se a získáme vládu totálně nad vším. No pokud prve nezlikvidujeme sami sebe,což je velice pravděpodobné a tou naší lidskou arogancí a namyšleností.

Hitlera jsem nenáviděla a nenávidím pořád,ale on z jedné strany věděl co dělá,když likvidoval lidstvo. Podívejme se. Je o 80let později a je nás tady opravdu moc . Jsme přemnožení. A teď si představte,že lidé,kteří umřeli za druhé světové tak by se taky namnožili.

Vy je tady litujete,že to jsou chudáci,ale každý je svým způsobem říšník. Já osobně neznám žádnýho bezchybnýho člověka. (Jako takhle vzhledově a tak ano... ale to je úplně jiná sekta 😊😊) . Všichni jsou vinni snad ze všeho. Nemyslím nějaké ty kravinky, jako když někdo ukradne sluchátka a nebo rohlík v krámě,kde je to stejně všechno předražené a výrobci i prodavači (konkrétně šikmáci) se o dané zboží hrozně chrtěj...

Lidstvo je druh závistivý a nedokáže unést pravdu. Nikdo z nás na 100%. Jedině věřící jsou jakž takž normální. Ale v dnešní době už je to taky banda falešných lidí. Tohle lidi nedokázali lhát,ublížit ze závisti (závist.... jak tohle slovo nesnáším ) a zničit něco, co není jejich. Prostě hnus dneska všechno!!! Lidi věří v boha a diví se,že se jim nikdy nezjeví. Proč? Protože by to rozkecali a oni by tomu člověku ze závisti ubližovali, né-li by ho prohlásili za blázna.

A tohle je pro vás nevyčíslitelné? Tak to jste teda chudáci. Je mi z vás zle 😝. A nebo jste si konečně uvědomili to správnou podstatu Hitlerových záměrů?
Nezapomeňte na nějaký hejtítchek 😚. Děkuji
Vaše Wendy 💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jordan Jordan | 16. února 2016 v 8:06 | Reagovat

Ach ouvej... Tady se někdo ztratil ve výšinách filozofických, ne?
Tvůj článek jsem četla několikrát, ale... stále nějak postrádám jeho význam. Zatím to vypadá, že bys chtěla vybít lidstvo. Proč? Blbě bylo a blbě bude. Ale zase nemusí být nejhůře, že? Jestli sníš o vyvražďování lidí, přidej se k ISIS (hádám, tvoji hrdinové?) a hurá do boje za lepším zítřkem. Nebo si pár let počkej, s touhle situací je tady do deseti let Třetí Světová Válka jako na koni. Pak budeš moc tancovat v ulicích a šťastně se smát nad tou hromadou mrtvých. Další tvůj sen, ne?
Nebo, jestli se ti nechce čekat, udělej pro svůj sen něco ty, a běž skočit z mostu. Život přeci nemá žádnou cenu, ne? Tvůj, v tom případě, také ne. A, věř mi, nikomu chybět nebudeš.
To by bylo od milého Jordana všechno, s velkým potěšením se loučím, au revoir!

2 Tentononc Tentononc | 16. února 2016 v 14:59 | Reagovat

Kde jsi četla, že Hitler chtěl prostě všechny vybít? To je dost hloupá myšlenka, hodilo by se občas navštívit hodiny dějepisu. To samé platí o 'jedině věřící jsou jakž takž normální'. Víš, co to jsou křížové výpravy? Co se dělo ve středověku? Co se děje teď? Upřímně doufám, že jen trpíš nějakou emo pubertální náladou, jinak si tenhle skvost vysvětlit nedokážu.

3 Wendy Wendy | E-mail | Web | 17. února 2016 v 17:50 | Reagovat

[1]: Jak se snažím tak se snažím,ale nedokážu pořád pochopit tvůj protijed...
To že 'chci vyvraždit lidstvo' je jenom tvá hloupá myšlenka. Války  nesnáším nesnáším a bojím se jich... takže nevidím důvod proč bych se měla radovat nad mrtvými. Přála jsem si dostat "plnohodnotný " hejt a mám to!! Děkuji!! 😊😊

[2]: Mg...
Kde jsi to četla ty? V článku ni o tom,že Hitler chtěl všechny vybít není.  😎
Jde vidět,že křesťanství nerozumíš.😨 Já teda taky nějak ne,ale v rodině máme jednu osobu tímhle totálně posedlou. Ona je věřící,ale je úplně jiná sekta než takovýhle církevní křesťany. Její sekta je doslova nesnáší protože to je výtězné sviňstvo všech sviňstev a já s ní souhlasím. Z chudého člověka by nejraději vypustili duši a sebrali by mu třeba i žíly,kdyby neměl čím jiným zaplatit. A co třeba odpustky? Taky ulhaný sviňstvo co vymysleli tihle církevní pošahanci. I třeba ty Křižácké výpravy. Hehh.... Já tomu taky nějak nerozumím, (páč jsem satanistka a to je rozdíl) ale vím,že církev a  sekta té duše od nás (myslím že katolîci) je úplně něco jiného. Je pravda,že jsem se o tohle mohla zmínit v článku. Takže ... ještě nějaký problém,nebo si ještě potřebuješ rejpnout? :) DO TOHO!! 😊😊😀
PS. Emařka bych být nemohla. Je to hnus😝😝😫
Wendy💋

4 Tentononc Tentononc | 17. února 2016 v 21:45 | Reagovat

[3]: 'nebo jste si konečně uvědomili to správnou podstatu Hitlerových záměrů?'

Já nevím, ale ať se snažím jak chci, nemůžu to pochopit jinak.
Oh, a takový dojem jsi získala z čtyřřádkového komentáře? Děvče, to, že tvá příbuzná je myslící bytost je sice fajn, ale nemůžeš jen kvůli tomu prohlásit, že jedině věřící jsou normální (čímž samozřejmě nechci říct, že je na víře a věřících něco špatného, jen nemůžeš všechny házet do jednoho pytle). V podstatě sis to sama odůvodnila níže. Protože jo, římskokatolická církev JE církev a v církvi JSOU věřící. Nevím, proč si tak protiřečíš.
A ne, nepotřebuju si rýpnout, je to jen můj názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy