Zírající fešný muž

17. února 2016 v 21:38 |  L❤vesroties (2016 😊)
Ahojenky!!
Celý týden jsem se na to těšila a dneska - ve středu konečně můžu říct,že se stalo něco zvláštního. Samozřejmě, že existují mnohem lepší dny,ale řekla jsem si,že tohle taky o podíl stojí.

Včera se kamarádka Aisu rozešla se svým klukem,který ji miloval. Řekněte si "pane božeee... však vám je málo. Víte kolikrát se to stane? A jsou i mnohem horší věci a co ty se vůbec do toho pleteš Wendyno?". Ano.. je nám teprve málo a vím,že si najde takových kluků ještě 1000. Ale s ním to není tak snadný. Je to nevzhledný kluk (chlap?), 18let,tlustej, brýle,hnusnej a mluví jak holka a přesto hrozně fajn člověk. Ale je doba,kdy se lásky nevybírají podle citu,ale podle vzhledu.. tak mám o něj jaksi obavy. Bavilo mě si z nich dělat srandu a falešný "fuuuj" na ně. Všichni věděli, že to tak nemyslím a to bylo na tom tak krásný. 😢 A je po "všem".

Ráno jsem stihla dřívější bus a tak jsme ve škole byli s Vikkinou o něco dřív. Nikde nebylo místo,tak jsme šli k topení a zirali jsme na skříňky jak raci. Školu (Jako vstup do tříd ) otevírali až v 7:50. Čas jsme si zpracovali naprosto trapným posuzovaním a hrou "znám - neznám". Nevím jestli bych to měla nazývat "hrou" a nebo raději něčím jako "prostředkem proti nudě". Hra mi zní líp 😉😂. Zrovna přišel jeden týpek z automechaniků - třeťáků. Přiblížila jsem se k Vikkině velice pomalu a vášnivě ji políbila. Dělám si srandu... No HOMO.😂😂 a pošeptala jsem ji (no.. jestli pošeptala.. nevim) "To je tch*ráák". On se jenom tak otočil a "máš problém? " Bylo to takový trapný a čuměla jsem doslova jak rak, že mě slyšel. Bouchla jsem smíchy. Měla jsem co delat,abych po tom výbuchu našla všechny mije části rozprsklé po škole .

⁉A co jako ten týpek, o kterým vždycky mluvíš se srdíčky v očích?⁉
Nebojte... ten aby někde nebyl... 😂😂😂. Byla to naprosto trapná situace. Byl konec hodiny a oni zrovna měli třídu vedle nás (to je náhoditchka...) a já s mojí friendkou jsme šli zrovna pryč a on taky. Otočila jsem se na ni,jestli jde a pohledy mě a toho týpka se střetli xD. On na mě čuměl jak vyoraná myš a já čuměla na něj. Po chvilce mi došlo,že se jedná o trapnou situaci a tak jsem se z ní chtěla nějak vyvlíknout. "Ahoj..." řekla jsem mu a pořád na něj čuměla. S ním to taky nehlo a tak jsme na sebe zírali tak asi pět vteřin. Ono to všechno proběhlo tak rychle,ale bylo to docela trapný xD. Fakt se nejednalo o nic příjemného .

Po škole,když Vikk ještě neskončila tak jsem s kamarádkou zmíněnou v předešlém odstavci čekala na ni. Šli jsme k její skříňce a já jsem měla radost,že ON zmizel. Povídali jsme sí a když jsem se otočila tak co se nestalo? Byli jsme od sebe daleko asi 10metrů a zíral na mě. Bylo mi trapně. Nedokážu si přestavit proč. Proč mi neodpověděl na pozdrav? Proč pořád na mě tak zíral? Jak si to mám vůbec vyložit? 😳
Wendy💋
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bells Bells | Web | 18. února 2016 v 17:02 | Reagovat

A neměla jsi něco na  obličeji? To se minule stalo mně -_- :DD
Jinak takový ty trapný situace, kdy na sebe koukáte, no, sama jsem to zažila, a jak sama říkáš, opravdu nic extra :DD

Jinak jsem si tě už dopsala do seznamu, omlouvám se, že to trvalo :/

2 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 18. února 2016 v 22:02 | Reagovat

to se mi taky už kolikrát stalo :D nemám ty trapnný situace ráda..

3 Dáša H. Dáša H. | E-mail | Web | 20. února 2016 v 22:57 | Reagovat

Pro začátek se omlouvám, za pozdní návštěvu blogu a tak všechno :D poslední dobou vůbec nestíhám :/ byla jsem ráda, že zvládám vůbec něco přidat na svůj blog.
Jinak ke článku, hrozně ráda ty od tebe čtu, většinou mě opravdu rozesmějí, spíš skoro pořád :D Někdy máš život ale fakt opravdu pestrý :D

4 Wendy Wendy | E-mail | Web | 22. února 2016 v 9:37 | Reagovat

[1]: To právě nee😂😂 zrovna se mi povedli linky... všecko xD
jo děkuji moc😚😚

[2]: Já jo xD

[3]: Dobře... cajk. Já taky nemám na návštěvy čas, ale dneska to hodlám dohnat. Rozesmějí? Tak to děkuji x) je to pro mě poklona

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy