Vstávej zlatíčko!! 😚

22. února 2016 v 19:46 |  Nejšpatnější chvíle 😟😶😭Čáů dnes již po třetí a boužel na posled. 😭😭
Hnedka ráno jsem si plánovala,že dnešek bude jedním z dnů,na kerej budu jednou krásně vzpomínat. Docela závidím těm, co mají tenhle nebo minulý či příští týden jeden z velkých dnů jako jsou třeba narozeniny a nebo naprosto neplánovaný a přesto romanticky-vášnivý rozchod (to druhé vám vůbec nepřeju,teda pokud se to nehodlate udělat již delší dobu... tak to jo.. protože teď je právě váš čas!!)Jednoho dne bych se nejraději nevzbudila protože jsem toho předešlého dne měla plný zuby (a to jsem nic nejedla), plíce a to jsem nic nekouřila (ne.. nic -,-) a i moje malilililinkaté a skoro neviditelné srdíčko a to jsem ho nikomu nepůjčila. Podívala jsem se srz zeď na můj mobílek a bylo přesně 5:33. Dost špatný čas na tak krásný den. Řekla jsem si a oblékla si růžové tričko s kostrou. Jak jsem se oblékla tak jsem hned teple šla zveřejnit můj naprosto "povedený tag" a těšila se na celej dnešek. Napsala jsem rychle další článek a rozhodla se jít do školi. V tom jsem si uvědomila,že jsem si na sebe nevzala zbytek oblečení a tak jsem lusknutím prstu byla oblečená celá.
Ráno jsem šla v pohodě na autobus. Vzduch byl čistý a já ráda,že je všechno ve svým pořádku. Přijeli jsme do *i**** a já jsem si všimla,že Vikki nebyla na předešlé zastávce. Ohh. Všecko zkazila xD. S Vikk jsme si sedli do zadu (zase sami😂😂... vždycky je plnej bus a my si s Vikkinou sedáváme do zadu a nikdo si k nám nesedne. Nee, že by jsme mu to nedovolili... ale oni dobrovolně xD )a všimli jsme si mého "bestera" z páté třídy,se kterým se nesnášíme tak... od páté třídy. Teda on mě... já jeho v devítce měla ráda,jinak bych ho poslala na gilotinu O:). A on si normálně našel holku ^^. Teď vám přijdu možná jako psychycky vzatá což nejsem,páč si pro mě ještě nepřišli a pokusím se vám to nějak vysvětlit . Říkejme mu třeba Petr,když dneska mají ti fešný mládenci svátek.
Petr není ošklivej kluk. No vlastně je,ale mě a půlce základky se líbil. Všichni po něm jeli a přesto znám (neznám) tak 1000kluků hezčích než je on. Jelikož ******** (tomu ponecháme samostatný článek,kerý výjde tak... dneska a nebo tenhle týden ) tak jsem mu přála najít si holku,hezkou a aby ho měla ráda a on i ji. Vyšlo jim to!! ☺☺..Bože já jim to tak závidím přeju !!! Větší radost jsem snad dneska nemohla mít! A potom stál celý dnešek za houby. Ne. Houby mají větší cenu . Jenom jak jsme šli ze školi s mojí friendkou na vlakáč tak jsme se bavili o něčem jako miminech v prášku. Wtf? To mi připomnělo špagetti v prášku o čemž taky někdy jindy:)
TIP: Pokud nechcete mít podrapanej xicht,tak si nenechte dát 10x20 pětek za sebou!! :)
Wendy💋
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy