Nezaměnitelný život středoškolačky

6. února 2016 v 12:22

Čusátchek spolužáci a spolužačky. 💟

Jak vy,tak i já máme za sebou,žijeme a nebo žíti budeme jedno krásné období v životě. A tím je střední škola.Já jsem svou storku nedávno teprve začala a o ní je zatím tenhle celý blog. Ale i tak existují věci,keré nikde jinde,než v tomhle článku zkrátka nenajdete.

Celý článek👇
Jak bývá ve filmech,tak většina lidí se na střední netěší z různých důvodů. Jedním z důvodů je třeba,že opustějí svojí partu svých "bestovních" kamarádů na život a jejich vlastní smrt. Kdyby jste bydleli v našem regionu,tak nějaká ztráta party by vás trápila ze všeho nejméně. Protože by jste si svojí "partitchku" z 90% vzali s sebou na školu - né li do třídy.

Já jsem se na střední hrozně těšila. Brala jsem to jako výzvu,jako novou šanci,jako výjmečnou příležitost poznat nové přátelé a potkat zase nějaký pěkný kluky,páč u nás se jich nějak moc nevyskytuje.

Hnedka v září jsem narazila na určitého fešného mládence a hned jsem zjistila i jeho jméno. Sice to nebyl tip, po kerým bych přímo letěla,ale tenhle měl něco do sebe. Takové to kouzlo. Vtipný blonďák s ( 😲😲 já vlastně nevím barvu očí ) bílýma "beatama" na uších. Hoper už od pohledu (další důvod,proč to nebyl můj tip. Nesnáším blonďáky a nesnáším rap - hip hop ). V prosinci jsem zjistila jeho příjmení a celá mokrá po celém těle až jsem za sebou nechávala mokrotiskyé ploutví jsem sí ho hned musela přidat na facebooku. Docela jsem zirala,že mi hned potvrdil žádost a psali jsme si spolu do pozdějších večerních hodin. Taky to byl první člověk letošního roku. Na Nový rok jsme si psali asi od dvou rána do asi půl osmý - rána. Vůbec jsem toho nelitovala.

Další skvělou a naprosto nezanedbatelnou dominantou jsou velké přestávky (hlavně v lichým týdnu ). Jak to jistě znáte z filmů,že na středních jsou takový ti namachrovaní týpci,sprostí jak špagát,převonění a na veřejnosti se cucaj s nějakou "stejně drsnou" holkou,tak ani to se mi v životě na štěstí nevyhlo. Jsou to "automechanici" třeťáci a pokoušejí se o to i zemědělci z prváku (spíš zemědělkyně,kerý bych nejraději dala ťafku mezi oči ). Teď k čemu vlastně mířím. Když se střetneme s kamarádkou s tou patřičnou třeťáků tak to i pak fakt něco. Snažejí se nás urazit a prostě jim to nejde.

Jako všecko má i tohle veliké minusy. To je například hroznej kolektiv ve třídě,málo kluků ve třídě,matika a hrozně krátký přestávky. Ale i přez tohle všecko dávám přednost těm kladným věcem a tyhle roky bych za nic nevymenila.

Co vy a váš příběh? Také ho prožíváte? Nebo ho máte za sebou? Jaký byl? A nebo vás ještě čeká? Jak si ho představujete? Těším se na vaše komentáře.

Vaše Wendy💋
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

👊💟 #tobehappy