Únor 2016

Špagetti v prášku 🎤

22. února 2016 v 20:48
O-oů... špagetti v prášku...
koupím pro brášku... 🎤
Kdo nezná tenhle song,tak je asi ještě pro smyslech,protože nic takovýho neexistuje. A že snad nejsem taková přechytralá,źe bych něco tak naprosto hvězdného a skvosně úžasného vymyslela? Ohh díky zlato,ale já vím . Jen jsem si vzpoměla na jeden z mých nejví.cz okamžiků v životě.
Bylo mi čtrnáct. Krásných čtrnáct. Byla to doba,kdy většina holek stratí svůj věneček a je z nich žena. Já jsem svůj věneček neztratila,ale za to si užila svoje dětství na 20%!!😊( 😊 a i nadále užívám a hrozně si toho vážím. Za rok a půl budu dospělá 😩😩😩 a už to všecko bude až tam v řiťce . Už nikdy nebudu tou "já" jakou jsem teď a někdy se sama sebe s*eu.) a tady máte důkaz z jednoho oběda u babičky. 👇
Byl jeden krásný letní den a všichni si přáli večer,protože bylo neskutečný vedro . Byl oběd a venku tak sto stupňů. Vevnitř bylo příjemně (chalupa ....) a ta skvělá atmosféra,co tam vždycky vládla.. 😊😊 fakt bomba.
Babča zrovna nesla na stůl hrnec brambor a smažené plátky cukety a já,děda, mladší sextra Sombra a o dva roky mladší sextřenice Mequenne (její friendka se na fb jmenovala nějak jako Mišišiši Mukuluku Makadama a já to četla jako Mequenne - MEQÉNE) jsme se bavili co bude "zítra" na oběd. V tom z Mequenne vypadlo: "á dědóó? .... existujou i špagety v prášku?". U stolu vypukl total chaos (ne za kapela,ale zní to FAntasticky xD ) a všichni jsme se začali dusit smíchy. Stůl z toho nakonec odvezli do nemocnice. Nebo by se tak asi stalo, kdyby žil. Děda odpověděl,že ne,že je to blbost, ale že by se tomu nedivil,kdyby tomu za chvíli bylo. Najednou se diskuze zvrtla do takových kravin jestli je marmeláda v prášku, rohlík s nutelou v prášku a různý kraviny... taktéž v prášku. Docela by mě zajímali ty blbiny v prášku. Jenom jakou mají barvu xD.
Když si někdy na tohle vzpomenu,tak se všech ptám,jestli existují špagetti v prášku a všichni na mě koukají jak (řekla bych na vola, ale nejsem chalan ) na tele
V prášku xD
A co vy... máte nějaké podobně praštěné (praštěnější ) zážitky? Pochlubte se!! 😊😊
Zatím čusátchek!!
Wendy💋

Vstávej zlatíčko!! 😚

22. února 2016 v 19:46 Nejšpatnější chvíle 😟😶😭Čáů dnes již po třetí a boužel na posled. 😭😭
Hnedka ráno jsem si plánovala,že dnešek bude jedním z dnů,na kerej budu jednou krásně vzpomínat. Docela závidím těm, co mají tenhle nebo minulý či příští týden jeden z velkých dnů jako jsou třeba narozeniny a nebo naprosto neplánovaný a přesto romanticky-vášnivý rozchod (to druhé vám vůbec nepřeju,teda pokud se to nehodlate udělat již delší dobu... tak to jo.. protože teď je právě váš čas!!)

22.2 2016 ... přípravy

22. února 2016 v 6:39
Čusátchek
Den 22.2 beru pomalu jako něco velkého.. Něco víc než Vánoce...
Nevím proč,ale celej rok čekám,že se dneska stane něco mgavýjmečného. Jelikož se jedná o má šťastná čísla a toto datum v sobě ukrývá nejen jméno pár fešáků nesoucích jméno Petr, odvozuje se jaksi od jmého datumu narození.. tak je takové magické. Je to Něco na co si hodlám pamatovat ještě dlouho. Tak den až stovky let.

Weekend nezačal nějak nejlépe. ( říká se,že když chceš něco krásného tak prve musíš trpět ... doufám že to bude stát za to xD ) ..
V sobotu chtěl náš "buh" koupit nové plantáže na pěstování něčeho tak 'votporného' jako je zelenina... teda spíš křen,jahody,mrkev,celer.. a kam může zasadit melouny a vysít caramboly ( :karambola: - ovoce s tvarem do hvězdy ). Docela jsem protestovala a prostě źe mě vypadlo něco jako : "Však co jsem..? Ještě abych tady dělala votroka".

Celou sobotu mi oba rodiče říkali "votrůčku" a nebylo to teda extra. Byla jsem nasr*ná,že tady nemůžete říct nic,aby se to neotočilo proti vám.

V neděli jsem za můj překrásný průměr 5,0 musela uklízet celej byt. (Cajk. .. 😛😛) schválně jsem to protahovala abych se nemusela učit. Marný x (.. už mi to nejde tak pomalu jako dřív 😯😯😐..

Tak jsem si nechala od našeho drahého Fogyho vysvětlit matiku,ze kerý mám krásnou šestku. Nevysvětlil mi to páč to sám neuměl a vyhrožoval,že když budu mít čtyry pětky do konce prváku tak si budu muset "dobrovolně " nechat ostříhat vlasy na ježka. Narovinu jsem řekla,že ne.. že nebudu nikomu ve škole dělat střed posměchu a nějakou peetchu. Foggy mi řekl,že už ta peetcha jsem,že mám KÓŮLE xD ( já říkala,źe nevím svoje pohlaví xD)... takhle jsme se s tátou hádali tak.... do večera a pak mu ruply nervy a poškrábal mi xicht x/..
Nádherný "SNEAK PEEK " k 22.2 že?
W💋

#2 - To a nebo to?

22. února 2016 v 6:22 tagy
Ahojenky!! 😊
Dneska je přesně 22.2 (moje štastné datum😊😊) a svátek má.... Petr!!😊😊 Všechno nejlepší všem Petrům,Péťům,Peťenům,Petříčkům i Pwtříkům (nejedná se o překlep ).
Teď prosím vás nemyslete na tyto fešné mládence (starce/stařenky) a věnujte se prosím .... mě😆 a mojemu tagu 😂😂.
Když se s mojim friendem Pupkem nudíme (😈) tak hrajeme takovou "hru" to - nebo to. Zabaví nás to alespoň dvě hodiny,pokud nám nedojdou nápady,což se taky několikrát stalo. Tento "tag" jsem našla na jednom blogu a tak jsem se rozhodla vám odpovědět na tyto otázky!! 😊
kalhoty x legíny
Tak poslední dobou spíš legíny. Kalhoty mám jenom nějaké na způsob "zvonce"... a vůbec to nevypadá pěkně xD


Kofola x Coca-cola
Kofola mi nikdy vlastně nechutnala (jenom vanilková,ale za spíš hezky voní) tak spíš ta Coca-cola

Facebook x instagram
Instagram mám teprve krátce a můžete sledovat kohokoli bez nějaké žádosti o přátelství. Tak proto instagram😊😊

Converse x Vans
Jelikož ano jedno není můj styl a vybrat si musím tak asi Vans se mi líbí víc

Rýže x brambory
Rýže... 😊

Make-up x oční líčení
Paštika se dává na chleba

Sukně x kraťasy
Kraťasy a košile 🔝

Namalované holky x nenamalované
Asi nenamalované... která holka je přírodně krásná...

Léto x zima
Léto v peetchi🌞

Láska k sexu x sex s láskou
Tak lásku k sexu má téměř každej nadrženej puberťáček

Tanga x kalhotky
😂😂😂 tohle jsme s holkama řešili v pátek... Asi spíš kalhotky


Pes x kočka
Kotchitchky jsou k jídlu best!!^^ (#NOHOMO)

Umrznout x uhořet
Uhoření je jednou z nejbolestivějším následkem... tak asi to...
já x já
Asi on.... zlato!! 😚😎

Káva x čaj
červený čaj 🍶

Myši x hadí
Nejraději bych dala obojí... ale raději asi ty myšky 🐀🐍

Mobil x počítač
Jelikož svoje články píšu na fóůnku tak mobil 📴

Střední x gympl
Pochybuju,že storky z gymplu by byli tak záživné

Uniforma x "free" obleček
Jelikož nikdy nevím co si mám vzít na sebe tak bych brala ty uniformy...

Oblečení x kosmetika
Co jest za peetchowinu? To mám buď chodit nahá s luxusním xichtem a nebo oblečenás hnusným xichtem? Tak asi to první

Řasenka s tužka na oči
Mám "neviditelné" řasy...

Zima a sluníčko x Léto a déšť
léto a déšť... ráda se nechám "sprchovat" od náklaďákůxD

Best friend/ka x familie
Asi best friendka (nemůžu napsat,že je moje rodina,na ri je mnohem lepší )

Adidas x nike
A ll
D ay
I
D ream
A n
S ex


Chci bejt holka x kluk
Raději bych zůstala "uranouškou" (*uranosexuálkou)

Černá x bílá
Trošku rasismus ne?😠😠😠
Černá... páč na bílý by mi moje sexy blond vlásky nešli vidět
viděli jste někdy metalisrki v bílým? Já tak nee. ..

Nic s všechno
jako mít a nebo nemít..? Jasně... každý chce všecko..!!

Debilní otázka x debilní odpověď
Jasný důkaz... jinak je mi obojí až moc blízké

1D s JB
Hnus a fuj... ale asi víc ty 1D
.
Essence x Dermacol
Od Dermacolu nemám nic... tak proto Essence

Pěknej kluk s hrozným srdcem x ošklivej kluk s dobrým srdcem
Asi ten ošklivej kluk... plastika se dá použít vždycky!! :)

Na další články se můžete těšit ještě dnes.. a další tag 22.3 2016 (oušit skoro duben😱😲😳😵)
Wendy💋

Zírající fešný muž

17. února 2016 v 21:38 L❤vesroties (2016 😊)
Ahojenky!!
Celý týden jsem se na to těšila a dneska - ve středu konečně můžu říct,že se stalo něco zvláštního. Samozřejmě, že existují mnohem lepší dny,ale řekla jsem si,že tohle taky o podíl stojí.

Včera se kamarádka Aisu rozešla se svým klukem,který ji miloval. Řekněte si "pane božeee... však vám je málo. Víte kolikrát se to stane? A jsou i mnohem horší věci a co ty se vůbec do toho pleteš Wendyno?". Ano.. je nám teprve málo a vím,že si najde takových kluků ještě 1000. Ale s ním to není tak snadný. Je to nevzhledný kluk (chlap?), 18let,tlustej, brýle,hnusnej a mluví jak holka a přesto hrozně fajn člověk. Ale je doba,kdy se lásky nevybírají podle citu,ale podle vzhledu.. tak mám o něj jaksi obavy. Bavilo mě si z nich dělat srandu a falešný "fuuuj" na ně. Všichni věděli, že to tak nemyslím a to bylo na tom tak krásný. 😢 A je po "všem".

Ráno jsem stihla dřívější bus a tak jsme ve škole byli s Vikkinou o něco dřív. Nikde nebylo místo,tak jsme šli k topení a zirali jsme na skříňky jak raci. Školu (Jako vstup do tříd ) otevírali až v 7:50. Čas jsme si zpracovali naprosto trapným posuzovaním a hrou "znám - neznám". Nevím jestli bych to měla nazývat "hrou" a nebo raději něčím jako "prostředkem proti nudě". Hra mi zní líp 😉😂. Zrovna přišel jeden týpek z automechaniků - třeťáků. Přiblížila jsem se k Vikkině velice pomalu a vášnivě ji políbila. Dělám si srandu... No HOMO.😂😂 a pošeptala jsem ji (no.. jestli pošeptala.. nevim) "To je tch*ráák". On se jenom tak otočil a "máš problém? " Bylo to takový trapný a čuměla jsem doslova jak rak, že mě slyšel. Bouchla jsem smíchy. Měla jsem co delat,abych po tom výbuchu našla všechny mije části rozprsklé po škole .

⁉A co jako ten týpek, o kterým vždycky mluvíš se srdíčky v očích?⁉
Nebojte... ten aby někde nebyl... 😂😂😂. Byla to naprosto trapná situace. Byl konec hodiny a oni zrovna měli třídu vedle nás (to je náhoditchka...) a já s mojí friendkou jsme šli zrovna pryč a on taky. Otočila jsem se na ni,jestli jde a pohledy mě a toho týpka se střetli xD. On na mě čuměl jak vyoraná myš a já čuměla na něj. Po chvilce mi došlo,že se jedná o trapnou situaci a tak jsem se z ní chtěla nějak vyvlíknout. "Ahoj..." řekla jsem mu a pořád na něj čuměla. S ním to taky nehlo a tak jsme na sebe zírali tak asi pět vteřin. Ono to všechno proběhlo tak rychle,ale bylo to docela trapný xD. Fakt se nejednalo o nic příjemného .

Po škole,když Vikk ještě neskončila tak jsem s kamarádkou zmíněnou v předešlém odstavci čekala na ni. Šli jsme k její skříňce a já jsem měla radost,že ON zmizel. Povídali jsme sí a když jsem se otočila tak co se nestalo? Byli jsme od sebe daleko asi 10metrů a zíral na mě. Bylo mi trapně. Nedokážu si přestavit proč. Proč mi neodpověděl na pozdrav? Proč pořád na mě tak zíral? Jak si to mám vůbec vyložit? 😳
Wendy💋

#1 - Můj ro(c)k 2015

16. února 2016 v 20:25 | ✔ |  tagy
Ahojky pípl😊
Toto je zcela první článek do rubriky TAGY. Jinak články do této rubritchky budu přidávat pravidelně každý měsíc,den,hodinu,minutu,i mikrovteřinku. Takže máte zajištěno,že o nic nepříjdete... .
Našla jsem ho na: http://saucy.blog.cz
Snad se bude líbit. :-)


1) Udělala jsi v roce 2015 něco, co nikdy předtím?
Jo... je toho celkem moc. Udělala jsem i něco o čem jsem kdy jindy neměla ani zdání,že se to stane xD .

2) Jaké země jsi navštívila?
Německo a Polsko. A mohla jsem jet s kamarádkou do mého vysněného španělska 😭

3) Jaké momenty ti nejvíc zůstaly vryty do paměti?
Asi celá devítka... je toho hodně. Rok 2015 mě změnil od základů.


4) Za co jsi nejvíc utrácela?
Jídlooo😂😂😂


5) Jaká písnička ti tento rok bude připomínat?
I když to není přímo můj hudební vkuz... tak tahle písnička mi bude připomínat ty nádherné chvíle na zakladce 😊😊

6) Byla jsi zamilovaná?
Áno😊

7) Začala jsi někoho nenávidět?
Boužel už na první pohled 😕

8) Co jsi dostala?
Recept na debilitu (konečně 😜) a kamarádky. Dále čtyřku a mobil.

9) Co jsi nedostala?
Jedničku na vysvědčení. Lísky na koncert a mojeho idola😐

10) Nejlepší člověk, kterého jsi potkala?
.... typek,kerýmu jsem si vyfotila jeho sešit na ájinu a kvůli kerýmu miluju "pilotky" a košile 💕

11) Naučila jsi se něco?
Nelžu. Jenom říkám pravdu do očí někoho jiného 😊

12) Změnila jsi své vlasy?
V tomto roce poprvé a rovnou 2x. Do nové školi jsem si nakráčela jako dáma s fialovýma vlasama a teď mám delší dobu image vlasy na růžovo😀

13) Byl to celkově dobrý rok?
NEJLEPŠÍ rok v mém životě.

14) Máš nějaké předsevzetí? http://honestsmile.blog.cz/1512/predsevzeti-do-noveho-roku ******

Tak jo:) těším se z dalšího článku :) ,který výjde přesně 22.2 2016 přesně ve 22:22..
Vaše Wendy💋(🔹🔹🔹 Článek psaný pro leden2016 Jelikož (ne)víte,že se znovu vracím do nových kolejí,tak v pondělí pribite tag za únor a pak to pojede každý měsíc přesně 22. ve 22:22. Děkuji moc 😙😙 🔹🔹🔹)

Život a drahý? Joo? A kolik jsi za to dal broutchku?

15. února 2016 v 22:17 Nejšpatnější chvíle 😟😶😭
Ahojenky!!
Všude čtu kolik naše životy stojí. Že mají nevyčístlitelnou hodnotu a tak. Napadlo vás někdy,že naše životy nestojí vůbec "nic"?
( Když nás rodiče plodili tak neměli peníze na "špr*ky" a antikoncepci a vy tady i nějaké 'nevyčíslitelné hodnotě'.)

Ale i přez to peníze za životy lidí platíme. Třeba některé fetky zaplatí jen "pár" tisíc a jsou zprovozeny ze života. Nebo co ty dvě unesený holky? Jim už život zaplatili. Podle mě si lidi zasloužejí umírat. Jsme to největší sviň*tvo co může vůbec bejt. Všechno zničíme, přemnožíme se a získáme vládu totálně nad vším. No pokud prve nezlikvidujeme sami sebe,což je velice pravděpodobné a tou naší lidskou arogancí a namyšleností.

Hitlera jsem nenáviděla a nenávidím pořád,ale on z jedné strany věděl co dělá,když likvidoval lidstvo. Podívejme se. Je o 80let později a je nás tady opravdu moc . Jsme přemnožení. A teď si představte,že lidé,kteří umřeli za druhé světové tak by se taky namnožili.

Vy je tady litujete,že to jsou chudáci,ale každý je svým způsobem říšník. Já osobně neznám žádnýho bezchybnýho člověka. (Jako takhle vzhledově a tak ano... ale to je úplně jiná sekta 😊😊) . Všichni jsou vinni snad ze všeho. Nemyslím nějaké ty kravinky, jako když někdo ukradne sluchátka a nebo rohlík v krámě,kde je to stejně všechno předražené a výrobci i prodavači (konkrétně šikmáci) se o dané zboží hrozně chrtěj...

Lidstvo je druh závistivý a nedokáže unést pravdu. Nikdo z nás na 100%. Jedině věřící jsou jakž takž normální. Ale v dnešní době už je to taky banda falešných lidí. Tohle lidi nedokázali lhát,ublížit ze závisti (závist.... jak tohle slovo nesnáším ) a zničit něco, co není jejich. Prostě hnus dneska všechno!!! Lidi věří v boha a diví se,že se jim nikdy nezjeví. Proč? Protože by to rozkecali a oni by tomu člověku ze závisti ubližovali, né-li by ho prohlásili za blázna.

A tohle je pro vás nevyčíslitelné? Tak to jste teda chudáci. Je mi z vás zle 😝. A nebo jste si konečně uvědomili to správnou podstatu Hitlerových záměrů?
Nezapomeňte na nějaký hejtítchek 😚. Děkuji
Vaše Wendy 💋

10 + 1 rad jak (ne)spáchat správně sebevraždu

13. února 2016 v 21:21 | raditchka |  Wendulka radí 😆
Ahojky!!
Zrovna poslouchám písničku Uruz od Daniela Landy. Je to písnička,kde se Dám snaží "dodat" sílu bojovníkům. Konkrétněji "oheň",který se v songu oběví tak několikrát.
Já bych ve válce asi chtěla umřít co nejdříve. Pokud jste na tom stejně/podobně tak si určitě přečtěte celý článek o 10 + 1 rad pro (ne)úspěšnou sebevraždu .
Celý článek ⤵

Vzali mi domov 😭

8. února 2016 v 20:34 Nejšpatnější chvíle 😟😶😭
Ahoj! 🎀 Jak si užíváte školu? My zrovna máme jarní prázdniny. Kdo z vás taky tak pojďte se mnouuu placááák ✋!

Omlouvám se za netradiční přivítání a o takové "neinformaci" na začátku o čem článek bude jak je mým dávným zvykem a mojí královskou povinností, kerou mi již v minulém roce daroval sám KarelVI. A že jste o žádném Karlu šestém nikdy neslyšeli? Tak to bude asi tím,že ho nedali do knížek dějepisu a nebo ještě neexistuje.

Jsem i nadále rozhořčena a pomalu se vzpamatovávám z těžkého pádu z nebe až sem k vám na internet. Jak už jste si mohli/nemohli povšimnout tak jistý správce domény blog.cz Standa mi nechal zrušit můj blogísek,jenž byl u kusem mého kyselého až rajčatově - slaného srdce. Do adminu jsem se dostala,ale na mojí nejví.cz top stránetchku na keré jsem měla můj nejhezčí desing za celou mojí existenci (kerá už nějaký ten pátek tedy je xD ) ne. Cítila jsem apokalipsu a výbuch slaných rajčat v mém srdci.

Všecko se snažím dávat do pořádku,ale návštěvnost, po kávě sladké komentáře a hejtítchky už se mi nikdy nevrátějí 😭😭. Najdete tu ty nejví.cz top a hodně reagované články z minulého blogu,nesoucích si stejný název jako dnes. Blog byl mým životem a ráda jsem se sem i k vám domů na zahradu a kytarkou v ruce a buřtem na tyči vracela. Bez vaši podpory bude ze mě jenom vyhořelé dřevo. To, které svádí nás - prosté lidi se na něj pořádným proudem vychcat 😭.
( Na další storku ze života na SŠ se můžete těšit příští týden. Pokud jste ještě nečetli jak na minulém tak na tomhle blogu zatím nejoblíbenější storku "dárek z nebe" tak si ji určitě přečtěte a zanechte komentář jako známku vaší lásky a identity 💕💞😄)
Wendy💋

Předávkuj se cukrem!! 😂😂

6. února 2016 v 20:05
Ahojky!! 😁
Posledních pár článků před aktualizací se směřovalo k nejskvělejším zážitkům na střední škole. Chtěla bych tím pokračovat. Tady máte kratší storku ze včerejší velké přestávky z naší naprosto nutné školitchky čtěte celý článek 👇


Velké přestávky bývají téměř to jediný na co se těším do školi. Většinou se o zábavu starají třeťátchci,ale včera... tramtararáááááá...🎺 ani nevím jak,ale postarala jsem se sama.


Téměř každý den, se s Vikkinou "stavujeme" pro jednu holku z prodavaček (říkejme ji Melisa). S Mell jsme si napůl ráno koupili v Penny balíček polomáčených hořkých sušenek (těch malinkých). Měla jsem hroznej hlad a nulovou náladu. Tak jsem většinu balíčku doslova sežrala sama a docela rychle. (U mě není moc zvykem jíst rychle 😬) . Odcházeli jsme od její třídy a pozdravil nás fešný dárce nemalé částky peněz 😂.

Šli jsme na naše oblíbené místo dolů,kam si sedáváme s Vikkinou tak.... každou přestávku. Vůbec jsem tam nechtěla zůstat. Přišlo mi to tam hrozně nudný a k tomu prošel takovej ten pěknej kluk (můj první člověk letošního roku. Pokud jste častými návštěvníky,už jste o něm četli a na nezaktualizovaném blogu jste si mysleli,že z toho bude něco jako láska 😍. Už víte? :D ) Tak jsem Mell a Vikk donutila jít ke skříňkám. Holky se na mě koukali jestli jsem spokojená a já jim tak.... narovinu odpověděla,źe jsem HO chtěla jenom vidět 😂😂😂.

Tak jsem je hnala na místo,kde sse stal zázrak. Kdenám bůh dobra a zároveň mocný nepřítel daroval dvacetikorunu. Ómájgaš... dvacka a zdarma 😆😇. Ani tam jsem moc dlouho nevydržela. Dojela jsem sušenky a válela andělíčky na podlaze.

Holkam nic jinýho nezbývalo,než poslechnout moje instinkty,keré jsem jim právě poslala přez bluetooth a následovat moji maličkost ke druhým schodům. Potřebovala jsem najít toho dárce a byla jsem schopná vyvěsit pátrání.
"Fešný mládenec,
Štědrý
Pěkný
V úterý měl bílé tričko
Chodí do "auťáků" asi
Usmívá se na mě 😄
Zdraví mě
Chodí k nám do školi"
Sotva jsem dopovedela můj plán,holky otáčeli oči v sloup. Tak jsem Vikkině nechala "prasknout " sáček od sušenek na hlavě a šla jsem hore. Bylo mi jedno jestli půjdou se mnou a nebo ne.

Samozřejmě, że mě následovali a já si sedla na schody. Ale ne "normálně",že máte nohy dole,ale nohy podél schodů. Přijde mi to tak mnohem pohodlnější a možná to působí i rajcózněji (kdo neví co to znamená,tak si to vyGOOGLEujte páč já taky nevím 😤)

Když jsem si udělala pohodlí až to bylo takové - to pravé ořechové,medové né-li kokosové tak jsem zaslechla jak partitchka "drsných" ogarů/chalanů/mužů/chlapíků/čikoušů/kluků mají na mě nevhodné připomínky. Prej: "Ona nemá doma gauč x((". Asi jim mě přišlo líto,nebo já nevím.

Nechtěla jsem aby tuhle hru hráli sami,páč mi bylo líto,že se takový mužíčci starají o bezmocnou ženku plnou mocí a šarmu - mě😆. Tak jsem se zeptala dvou učitelů na "odporné" předměty a jedné spolužatchky nesoucích stejné jméno jako já (ne... 😤 nejmenuje se Wendy a ani nějak podobně ju? :D ) jestli mají doma gaůč. Odpovědi byli přímo šokující.
(Odpovědi ⏩ 1) Pokud nemáš doma gauč,tak si vem dvě židle,potáhni je dekou a gauč máš hned (*tomu se říká raditchka) 2) Co to je za hloupej vtip? (*bych ji ukázala vtip -,- brabana jednoho týpka z nástavby*) 3) Jo:D asi tři - a půjčíš mi prosím jeden? 😢 - Ne:D promiň (*ochota jak prase 😣😢😳😵😭😝*) Dále to byla velice nudñoučká část. Ti týpci začali Vikkinu napodobovat a blábláblááblaáaaaaa.... Do konce přestávky zbývalo necelých osm a půl minuty (učitelka na matiku by řekla : osm a půl minuta😩😝). Potřebovala jsem tu chvíli k něčemu využít a při nejhorším případě zneužít a rovnu ji znásilnit. Tak jsem si představila,že jsem doma - v Říši snů a fantazie a tak jsem se pokoušela vzlétnout. Představte si ten trapas,když někdo jako já začne běžet 😂😂. OMG. Typek u okna (asi špeh tamtech ) začal něco o internetu. Ani newjém už jestli to bylo na mě a nebo jo. Tak či tak jsem zareagovala,že ani internet doma nemáme. Ten se na mě koukal jako na právě udelanou kačenu a zařval na svoje nadřízené: "Hej kluci??... Na keryho z vás sáhla? Přeci nemůže být tak jeblá od přírody.". Tohle mě povýšilo a nadneslo tak vysoko,že jsem nevěděla kde mi hlava lítá a pak jsem ji našla nějak záztačně poletovat nad naši zahradou - kterou nemáme. Měla jsem ohromnou radost,źe jsem se nenarodila jako bezbarvá bruneta,ale jako naprosto hrdá bloncka, kerá se nemusí za nic omlouvat. Udělají to totiš za mě moje vlasy. Řekli těm týpkům: I'm sorry,but she is mad. (:prosím upravte kdyžtak chyby v tý ájině 😊:) . Ale to nebylo vše. Nezvonilo totiš ještě na hodinu. Jelikož mě extrémně lechtalo na zádech a cítila jsem pocit volnosti,svobody (nee Svobody,ale svobody xD ještě tohle by mi tady chybělo ) a vysoké dávky cukru v krvi,na což v poslední době nejsem moc zvyklá tak jsem v sobě přesně u pravé plíce našla kousek malého dětská. Asi jsem ho tenkrát neschovala dostatečně 😕😕. A tak jsem drkla do Vikkiny,že jdeme běžet Marathon. Vítězila jsem o jeden celý shod. Při doslovném Marathonu kolem školi jsme dole potkali našeho pááána zástupce Česnečku. (*přezdívku U příjmení Polívka vymyslela spolužačka xD*). Ten se na nás svůdné až na oko nezákonně nazlobeně škubnutím středního očka podival a ptal se co děláme. Když jsme běželi tak jsem měla plnou kabelku chutí mu říct jaké chce koření do polévky, kerou mu dneska večer udělá Golem. Nakonec jsem odpověděla,že běžíme marathon a jestli nám nechce přispět na charitu. Česnečka se jenom mocně zasmál jelikož si četl dopis,že mu byla svěřena plná moc ná jeho levé dítě z otcovi vadží. A nějak víc nereagoval. Přiběhla jsem nahoru jako první samozřejmě a celá špinavá os radosti se s sebou do slova svihla na zem. Nahoru přicházel zrovna typek,kerej se jmenuje Fanda Bubák (*bufanda ze španělštiny šála/šátek*) mohl na mě oči nechat až jsem mu odpověděla,že k dnešnímu outfitku je moc nehodeji,tak jsem mu je vracela zpátky. Koukalo na mě více lidí,ukazovali si a smáli se. Možná viděli poprvé blondýnu sjetou na cukru. Nevím,nevím. A co vs a vaše šťastné dny? Jen se pochlubte😈 Wendy💋

👊💟 #tobehappy